Lista blogów » Jestem Kasia

Messy wavy hair

Zobacz oryginał
1.JPG

Idealnie ułożone fryzury to nie moja bajka. Uwielbiam, gdy włosy pozostają w delikatnym nieładzie, nawet jeśli wcześniej specjalnie zabrałam się za ich układanie. W dzisiejszym poście prezentuję moją ulubioną formę rozpuszczonych włosów- niesforne fale w stylu "after beach hair"
Perfect hairdos are not my kind of thing. I love when hair is in delicate, little mess, even if I found some time to style it. The today’s post presents my favourite form of loose hair – the after-beach-hair waves.

2.JPG

Do stworzenia tej fryzury użyłam prostownicy Rowenta "Liss&Curl", która w tym przypadku pełniła funkcję lokówki, po czym powstałe lekkie loki spryskałam solą morką "T&G", nadającą efekt artystycznego nieładu.
To create it I used "Liss&Curl" hair-strainghtener by Rowenta as a curler, and I sprayed sea salt “T&G” on my light curls to get the effect of artistic disarray. 

6.jpg

Odkąd nie mam już prostej grzywki, mogę ponownie wykręcać na boki krótsze włosy przy twarzy. Do tego zawsze używam prostownicy, nigdy lokówki. Resztę włosów zakręcam od połowy również na prostownicę, przez co nie uzyskuję loków, lecz ładne, zgrabne i regularne fale.
Since I don’t have a straight fringe I can turn my shorter hair close to my face to sides. I always use a hair-strainghtener for that, never a curler. I curl the rest of hair (from the half down) with the hair-strainghtener getting nice-looking waves instead of curls. 

5.JPG


Jak już wspominałam, po wykonaniu fal włosy spryskuję solą morską, przez co doprowadzam do porządku zbyt idealne pasma :)
As I mentioned before I spray the waves with sea salt to make regular strands naughtier :) 

9.jpg

Jak Wam się podoba efekt końcowy? Ja jestem wielką fanką takiej fryzury- prosto, szybko i wg mnie całkiem nieźle! :)
How do you like the effect? I’m big fan of such hairdo – easy, fast, and successful! :)

11.JPG

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.