Lista blogów » Stylowa Misja

MERCURE FASHION NIGHT & POLSKA AKADEMIA MODY | POZNAŃ

Zobacz oryginał
1.jpg


Zobaczcie jak się bawiłam na gali mody w hotelu Mercure w Poznaniu.


Gala mody w hotelu Mercure Poznań CentrumZapowiadało się wykwintnie i tak właśnie było podczas wydarzenia Mercure Fashion Night, na które zostałam zaproszona.

6 września w Hotelu Mercure Poznań Centrum spotkały się osobowości ze świata kultury, sztuki, biznesu i mody, aby wspólnie uczestniczyć w pokazach najnowszych kolekcji oraz wręczeniu statuetek dla najzdolniejszych polskich projektantów i kreatorów. Wielką galę mody Mercure Fahion Night rozpoczęła Karolina Szostak od przywitania zgromadzonych gości i przedstawienia historii marki. Na scenie pojawił się też Dyrektor Hotelu Mercure Poznań Centrum, Sebastian Marona, który opowiedział o idei marki Mercure - Głównym celem sieci Mercure jest łączenie mody i hotelarstwa oraz zapewnianie gościom usług najwyższej jakości. Dzisiejszy wieczór pokazał, że udaje nam się to znakomicie - zaznaczył. Istotnym punktem Mercure Fashion Night było wystąpienie Wiceprezesa Polskiej Akademii Mody, Dominika Górnego, który poprowadził prezentację pokazów oraz galę wręczenia nagród dla najlepszych projektantów i projektantek.


2a.jpg


Mercure Fashion Night to seria ekskluzywnych wydarzeń modowych organizowanych we współpracy z polskimi projektantami. Ideą wydarzenia jest przedstawienie artystów, których twórczość dowodzi, że moda jest ponadczasową sztuką użytkową i może wpisać się w hotelowy design. Mercure Fashion Night to wyjątkowa okazja by zapoznać się z kolekcjami polskich kreatorów mody, a także odwiedzić stylowe wnętrza hoteli Mercure.


2b.jpg


Finałowa kreacja z kolekcji pani Hanny Bieńkowskiej wzbudziła zachwyt wśród publiczności. Kiedy pojawiła się na wybiegu najpierw w ruch poszły "ochy" i "achy", a później wszystkie możliwe urządzenia, którymi można było zrobić zdjęcie, lub nagrać film. Modelka krocząc dumnie i powoli rozwiewała wokół siebie niesamowitą aurę. Ta suknia to nie była zwykła kreacja, to był piękny spektakl.


3.JPG


Cały pokaz zamykała kolekcja pani Teresy Rosati. Nie będę ukrywać, ten finał zrobił na mnie ogromne wrażenie. Każda kreacja była dopracowana do ostatniej niteczki, każda falbanka została stworzona z niesamowitą miłością. Miałam wrażenie, że w tel kolekcji zobaczyłam całą miłość i pasję pani Teresy do kreowania mody. Moim zdaniem pokaz mody powinien zadowalać zarówno wrażenie estetyki, jak i pragnienie duszy. Ten właśnie taki był.
Pani Teresa Rosati otrzymała także statuetkę Super Złotej Pętelki.

4.jpg


5.JPG


6.jpg


7.jpg


8.jpg


9.JPG


10.jpg


Jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć stylizacji, w którą byłam ubrana, odsyłam Was do postu: Stylizacja na Galę Mody. Zapraszam serdecznie.


11.jpg


Bardzo dziękuję organizatorom za zaproszenie. Uczestniczenie w tej Gali Mody było czystą przyjemnością i zaspokojeniem estetycznych wrażeń. Dziękuję także za udostępnienie zdjęć do mojej relacji.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.