Lista blogów » me, myself and I

MASKA GWIAZD GLAMGLOW YOUTHMUD - NA CZYM POLEGA JEJ WYJĄTKOWY SEKRET?

Zobacz oryginał
GLAMGLOW_%2BYOUTHMUD_MASKA_GWIAZD%2B%252

Firma GLAMGLOW jest najszybciej rozwijająca się marką pielęgnacyjną na rynku ogólnoświatowym. Z początku przeznaczona była dla profesjonalistów którzy pracowali za kulisami. Jednak widząc efekty końce jakie przynosiły maski GLAMGLOW największe gwiazdy Hollywood same zaczęły chętnie sięgać po owe produkty w domowym zaciszu, chcąc wyglądać pięknie i nieskazitelnie przed wielką galą czy sesją zdjęciową. W niedługim czasie kosmetyki marki stały się hitem pielęgnacyjnym ostatnich kilku lat na całym świecie. Połyskujący, czarny słoiczek z magiczną i tajemniczą zawartością zapragnęła posiadać większość z Nas... 

Maska GLAMGLOW YOUTHMUD to 10 minutowy zabieg w słoiczku, dogłębnie oczyszczający, wygładzający drobne linie i zmarszczki, oraz przywracający blask skóry. Jak wspomniałam na wstępie - pierwotnie stworzony był jako zabieg do użycia zakulisowego podczas pracy na pokazach i wszelkich wielkich galach. Efektem końcowym według producenta jest gotowa do pracy rozświetlona i nieskazitelna cera. Czy maska rzeczywiście spełnia obietnice producenta? Jaka jest moja opinia na temat produktu po kilku tygodniowym stosowaniu? Zapraszam do przeczytania dalszej części wpisu. 

GLAMGLOW_%2BYOUTHMUD_MASKA_GWIAZD%2B%252

Na czym polega wyjątkowość masek GLAMGLOW?

W maskach została zastosowana opatentowana i stworzona specjalnie przez założycieli GLAMGLOW formuła Teaoxi® Green Tea Leaf, czyli składnik zielonej herbaty który aktywnie działa na uwalnianie antyoksydantów. W naturalny sposób dogłębnie wnika w skórę by ją nawilżyć i zbalansować wydzielanie sebum. Nałożona na twarz maska wywołuje uczucie mrowienia i mocnego ściągnięcia (jest to efekt całkiem naturalny i nie należy się zrażać), wówczas zwiększa się przepływ tlenu przez co skóra staje się dotleniona. Składnikami wspomagającymi jest min. błoto i francuska glinka działające pobudzająco poprzez usunięcie zanieczyszczeń. Wyciąg z bluszczu wyrównuje koloryt i napina skórę. Maska potrafi ożywić pozbawioną blasku, suchą skórę dzięki złuszczającym martwy naskórek fragmentom skały wulkanicznej, dającej efekt gładkiej, rozjaśnionej i delikatnej cery. Wszystkie składniki jakie posiada w składzie są pochodzenia naturalnego. Maska nie posiada parabenów. 


Jak używać maskę GLAMGLOW?

Maskę nakładamy na oczyszczoną twarz, najlepiej wieczorem na 7-10 minut. Absolutnie maski nie przetrzymujemy na twarzy. W tym czasie jej działanie jest najsilniejsze i nie ma konieczności przedłużania czasu jej pobytu na skórze. Po upływie kilku minut zwilżamy dłonie wodą i wykonujemy masaż twarzy okrężnymi ruchami (wzmagamy efekt złuszczania martwego naskórka) po czym zmywamy maskę ciepłą wodą. Kosmetyk ma orzeźwiający, ziołowo-herbaciany zapach i kolor. Aplikacja produktu sprawia czystą przyjemność. Maskę należy nakładać 2 razy w tygodniu. Efektem końcowym jest młodzieńczy blask cery utrzymujący się do 3 dni po wykonaniu zabiegu. 

GLAMGLOW_%2BYOUTHMUD_MASKA_GWIAZD%2B%252

Jaka jest moja opinia na temat maski?

Efekt działania maski jest natychmiastowy, chociażby ze względu na silne uczucie mrowienia i ściągnięcia skóry. Trzymając ją na twarzy wiemy, że działa :) Każdego dnia oczyszczam skórę szczotą soniczną więc nie mam większego problemu z nadmiarem obumarłego naskórka czy zanieczyszczeniem twarzy. Niemniej jednak po zmyciu maski skóra promienieje, jest niesamowicie gładka o wyrównanym kolorycie. Aż ma się ją ochotę cały czas dotykać! Zdecydowanie można by powiedzieć, że skóra przeszła regeneracyjny zabieg w profesjonalnym salonie. Makijaż wykonany w ciągu dnia po wcześniej wykonanej masce wygląda świeżo, długo się utrzymuje a cera nie jest zmęczona. Jak dla mnie maska jest najlepszą jaką do tej pory używałam, ponieważ lubię dogłębne i mocne oczyszczanie, uczucie odnowy i rozświetlenia kolorytu skóry. Maska GLAMGLOW YOUTHMUD jest dla mnie zdecydowanie godna polecenia. 

Wszystkie serie wraz z piankami oczyszczającymi znajdziecie na notino.pl

GLAMGLOW_%2BYOUTHMUD_MASKA_GWIAZD%2B%252

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.