Lista blogów » Jestem Kasia

make your dreams come true

Zobacz oryginał
blog.jpg

Moi drodzy, oficjalnie ogłaszam 2tygodniowe wakacje bloga. Będzie to chyba najdłuższy czas bez postów na mojej stronie. O co właściwie chodzi? Dlaczego w ogóle taka przerwa? Otóż z radością chciałabym się z Wami podzielić szczęśliwą nowiną- kilka dni temu wzięłam ślub z mężczyzną mojego życia! :) Taaak, wiem, że wcześniej nie wspomniałam o tym ani słowem, pewnie spora część z Was nawet nie wiedziała, że w ogóle mam chłopaka. Nie wspominałam o tym, bo staram się nie łączyć blogowania w życiem prywatnym. Oczywiście w pewnym stopniu dzielę się z Wami moją prywatnością, jednak warto wiedzieć, w którym miejscu jest granica. 
Z racji, że nie jesteśmy miłośnikami typowych wesel, zorganizowaliśmy jedynie małe, skromne przyjęcie dla najbliższych i przyjaciół, bez tańców-hulańców, zabaw weselnych itp.. Naszym najpiękniejszym "weselem" jest za to wymarzona podróż poślubna po USA, którą planowaliśmy ostatnie miesiące. W dużym skrócie: w planach mamy zamiar zwiedzić Nowy Jork, z Nowego Jorku lecimy do San Francisco, gdzie też wypożyczymy samochód, by odwiedzić najważniejsze miasta Californii (San Francisco, Sacramento, Los Angeles, San Diego + ich okolice), później ruszamy do Las Vegas, z Las Vegas wpadamy do Wielkiego Kanionu, a na koniec zostawiamy sobie stolicę Nowego Meksyku- Albuquerque. W tym ostatnim chcemy udać się na wycieczkę po mieście śladami Jessego i Waltera z naszego ulubionego serialu Breaking Bad, który kręcony był właśnie w Albuquerque :) 
Chociaż na blogu w tym czasie nie planuję postów (przygotowanie fotorelacji zajmuje zbyt wiele czasu), to serdecznie zapraszam Was do śledzenia mojego profilu na instagramie i facebooku, gdyż tam na pewno nie zabranie relacji na żywo! :)


usa.bmp

Dearly beloved, I officially announce 2-week blogging break. It’ll be the longest time without posts. And what this is all about? Why do I need such a long break? Well, I have a pleasure to share some great news with you – several days ago I was married to the man of my life! :) Yep, I know, I’ve never spilled the beans about my plans, and most of you probably didn’t know that I had a boyfriend. I’ve never mentioned it because I try separate blogging from my private life. Well, of course I share my privacy with you to some extent; however, it’s useful to draw a borderline. We are not big fans of typical wedding parties, so we decided to organise only a small, modest reception for the dearest and the nearest without any mambo-jumbo on the dance floor, wedding games, etc. And, we can’t wait to set our foot on plane and fly for the honey-moon of our dreams to USA we’ve been planning for the last months. The itinerary includes New York, then after the Big Apple we’ll fly to San Francisco where we’ll hire a car to visit the most important cities of California (SF, Sacramento, Los Angeles, San Diego), then Las Vegas and Great Canyon. And the cherry on top of the cake at the end – the capital of New Mexico, Albuquerque, where we plan to take a trip in the footsteps of Jessie and Walter from Breaking Bad, the TV series we adore, which was shot in Albuquerque :)
Feel free to follow me on Instagram and Facebook!


DSC_0135.JPG

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.