Lista blogów » Kolorowa dusza

Magnolia

Zobacz oryginał

Magnolia

Wiosna to zdecydowanie mój czas. Uwielbiam drzewa kwitnące na biało i różowo, uwielbiam spacerować uliczkami i wąchać ich piękny zapach, który pobudza mnie do działania i sprawia, że aż chce się żyć! Jedną z moich ulubionych, wiosennych roślin jest magnolia, która jest królową dzisiejszej sesji. Od kilku lat – co wiosnę – robię sobie przy niej zdjęcia – z roku na rok jest coraz piękniejsza.

Jeśli chodzi o moją stylizację, to jest ona dość prosta i codzienna. Bluzkę z falbanami pokazywałam Wam zimą i nie mogliście zobaczyć jej w całości, więc oto i jest! Uwielbiam te rękawy!

Spring is definitely my time. I love blooming trees in white and pink, I love to walk the streets and smell their beautiful scent, which stimulates me to do something and makes me want to live! One of my favorite spring plants is magnolia, which is the queen of today’s session. For several years – every spring – I take pictures with her – it is getting more and more beautiful every year.

When it comes to my outfit, it is quite simple and everyday. I showed you this blouse with flounces in the winter and you could not see it in its entirety, so here it is! I just love it’s sleeves!

magnolia-sesja-blog.jpg

sesja-z-magnoliami.jpg jeansowa-sp%C3%B3dnica.jpg

jeansowa-sp%C3%B3dniczka.jpg

magloria-park-pa%C5%82ac-lubomirskich.jp mini-sp%C3%B3dnica-jeans.jpg

magnolia-zdj%C4%99cia.jpgmangolie-rzesz%C3%B3w.jpg

sesja-z-magnoliami-2.jpg reebok-classic-stylizacja-1.jpg

jeansowa-sp%C3%B3dnica-2.jpg

jeansowa-sp%C3%B3dnica-mini.jpg magnolie-zdj%C4%99cia.jpg

bluzka z falbankami / blouse – Shein  (15% rabatu z kodem Gabriela15)

jeansowa spódnica / denim skirt – Pull&bear

plecak / backpack – Vero Stilo

buty / sneakers – Reebok

Artykuł Magnolia pochodzi z serwisu KOLOROWA DUSZA: Blog o modzie, urodzie, zakupach i podróżach.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.