Lista blogów » Pin Up Candy
Mój wieczór z Mam Talent
Zobacz oryginał ndz., 28/09/2014 - 11:23Sobotni program Mam Talent z moim udziałem postanowiłam obejrzeć w gronie najbliższych. Spotkaliśmy się w restauracji Spoon & Spoon, przy ulicy Chełmskiej. Ulica znacząca, ponieważ to na niej mieści się
Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych. To tu rozpoczyna się romans sztuki z filmem. Dlatego też nie mogłam wymarzyć sobie lepszego miejsca.
Był szampan, winogrona, dobre jedzenie i dużo serdeczności i wsparcia ze strony moich przyjaciół. Dziękuję Wam, że byliście tego dnia ze mną. A wszystkich czytelników proszę o trzymanie kciuków za kolejny etap!
Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych. To tu rozpoczyna się romans sztuki z filmem. Dlatego też nie mogłam wymarzyć sobie lepszego miejsca.
Był szampan, winogrona, dobre jedzenie i dużo serdeczności i wsparcia ze strony moich przyjaciół. Dziękuję Wam, że byliście tego dnia ze mną. A wszystkich czytelników proszę o trzymanie kciuków za kolejny etap!
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.







