Lista blogów » Try To Save It

La Parisienne

Zobacz oryginał
Witajcie!

W tym roku była już czerwona, elegancka maxi. Była też czerwona krótka sukienka pięknie eksponująca ramiona, więc przyszedł teraz czas na wersję midi w klasycznym, retro wydaniu. Dopasowana góra i mocno rozkloszowany dół, stójka i łezka na plecach - wszystkie te elementy czynią ten model bardzo kobiecym. Taki fason idealnie pasuje do sylwetek w starym stylu, świetnie sprawdza się do stylizacji retro i vintage, nawiązuje mocno do projektów lat 40 i 50-tych. Z jednej strony podkreśla talię, a z drugie łatwo zamaskować w nim pewne mankamenty sylwetki. 
Dziś zdecydowałam się na małą ,,przebierankę" - zdjęcia i stylizację inspirowaną francuskim retro stylem, z dużym szalem, beretem i skórzanymi rękawiczkami. Jako główny dodatek torebka-kuferek z bardzo modnym zwierzęcym motywem. Myślę, że taka całość świetnie sprawdziłaby się jako zestaw na co dzień, nawet bez żadnych modyfikacji, szczególnie dla osób, które tak jak ja, bardzo lubią nawiązywać do stylistyki retro. 

untitled-0906.jpg

untitled-0871.jpg


untitled-0909.jpg


untitled-0920.jpg


untitled-0936.jpg


untitled-0943.jpg


untitled-0951.jpg

Zdjęcia: Asio

Sukienka | Dress: Shein / Płaszcz i buty | Coat & shoes: SH / Pasek | Belt: Reserved / Rękawiczki i torebka | Gloves & bag: Sinsay

Z kodem Q4tryta15 wciąż macie rabat na całą kolekcję Shein! 

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.