Lista blogów » Różnotematycznie.
KRÓTKO W KWIATY
Zobacz oryginał ndz., 31/05/2015 - 11:21Hej!
Jak Wasz weekend? Mój był (a w zasadzie jest) bardzo udany - w sportowym (głównie siatkarskim) klimacie. Niewiele rzeczy daje mi tyle radości i emocji, co sport. W piątek wieczorem, jak co tydzień, grałam w siatkę ze znajomymi, wczoraj zaś pojechaliśmy obejrzeć na żywo charytatywny mecz dla hospicjum. Mimo, że organizowany jest od kilku lat, dopiero teraz udało mi się wybrać. Po raz pierwszy byłam w szczecińskiej Arenie Azoty i muszę przyznać, że zrobiła na mnie wrażenie. W meczu wzięli udział siatkarze, siatkarki i skoczkowie narciarscy, którzy przy profesjonalnych zawodnikach wydawali się taaacy maleńcy - jednak umiejętności mają naprawdę duże, byłam w szoku, że tak wysoko potrafią wyskoczyć w ataku, mając około 1,7 m wzrostu! Atmosfera była bardzo pozytywna, nie zabrakło aukcji charytatywnych (facet wylicytował np. ciasto za 350 zł :D), były nawet... oświadczyny przed kamerami :) szkoda tylko, że nie udało mi się złapać żadnej z piłek, które zawodnicy starym zwyczajem rzucają w stronę publiczności... Dziś czeka mnie trochę obowiązków, a jeszcze jutro egzamin, oby do przodu.
Dziś mam dla Was stylóweczkę. Jak pisałam ostatnio, uwielbiam krótkie topy, także podczas wakacji prawdopodobnie będzie ich się tu trochę przewijało. Uważam, że można z nimi wykombinować różne ciekawe zestawy. Dziś jest takie małe pomieszanie z poplątaniem - nie byłam przekonana czy te spodnie pasują do sportowych butów (w końcu zaopatrzyłam się w Air Maxy, nie wiem dlaczego dopiero teraz!). Chyba jednak nie wyszło najgorzej - jak sądzicie?
Dziś mam dla Was stylóweczkę. Jak pisałam ostatnio, uwielbiam krótkie topy, także podczas wakacji prawdopodobnie będzie ich się tu trochę przewijało. Uważam, że można z nimi wykombinować różne ciekawe zestawy. Dziś jest takie małe pomieszanie z poplątaniem - nie byłam przekonana czy te spodnie pasują do sportowych butów (w końcu zaopatrzyłam się w Air Maxy, nie wiem dlaczego dopiero teraz!). Chyba jednak nie wyszło najgorzej - jak sądzicie?
Udanego tygodnia! :)
Buziaki,
Buziaki,
Kats.
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



