Konkurs z Romwe 3!
Zobacz oryginał ndz., 01/07/2012 - 06:51Miałam dodać notkę konkursową wczoraj wieczorem, ale tak się złożyło, że wybyłam z domu w ciągu dnia i wróciłam bardzo późno. Z tego też względu wstałam wcześnie rano żeby napisać szczegóły kolejnego konkursu. Następnie pakuję swoje manatki i jak wspominałam we wczorajszej notce wyjeżdżam do Zakopanego. Wrócę jutro wieczorem, także kolejnej notki spodziewajcie się we wtorek :).
Romwe nas rozpieszcza! Uszykowaliśmy razem dla Was kolejny konkurs z okazji European Cup 2012! Sprawdźcie co możecie wygrać:
Co należy zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Zasady są proste jak nigdy :)
1. Zarejestrować się na stronie ROMWE.COM -> KLIK (jeśli posiadasz już tam konto, nie musisz dokonywać rejestracji)
2. W komentarzu pod tą notką zostawić adres e-mail na który założyliście konto na Romwe.
3. Zostać obserwatorem mojego bloga (jeśli posiadacie konto Google)
4. Polubić mnie na facebooku - KLIK (jeśli posiadacie konto)
Konkurs trwa do 20 lipca włącznie, w ciągu kolejnych dwóch dni ogłoszę zwycięzce.
Zwycięzca może być tylko 1!
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.






