Lista blogów » marysia-k
Kobieta w męskiej koszuli.
Zobacz oryginał czw., 20/07/2017 - 10:52Miasto o poranku jest jakby inne- puste, delikatnie się wybudza, jest cicho, błogo i spokojnie. O tej porze roku chłodno, a nawet zimno. Czasem można spotkać też mgłę. Nadaje to krajobrazowi klimatu lekko upiornego, takiego jak na wstępie najlepszych horrorów. To nic. Najlepsze jest to, że nigdy nie zauważamy uroków poranka i cudownych wschodów słońca. Bo zamiast sprawdzić jaka jest pogoda szukamy na telefonie tej informacji wcześniej zatopieni w newsy facebooka <klik>. Z jednej strony rozumiem. W końcu zmysły mogą nas oszukać, a może po prostu pogada się zmienić. Piękno miasta o poranku możemy znaleźć już tylko na zdjęciach przy oglądaniu Instagrama <klik> do pierwszej kawy. Ale to też nie to samo... To miasto z filtrem Gingham, Lo-Fi czy Nashville- takie upiększone. Ale czy naturalne same w sobie już nie jest piękniejsze? Przewijanie tych zdjęć zastępuje nam spacer. W końcu ruch naszej dłoni jest aż tak szybki, że w ciągu 5 minut możemy znaleźć się w każdym miejscu na ziemi: tu na wakacjach w Brazylii z koleżanką, na wczorajszej imprezie u kumpla, na festynie, u cioci w domu czy w toalecie na siłowni. Hasztag: city.
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.



