Lista blogów » Fashion-mess

Klientki kwiecień/maj

Zobacz oryginał

 Hej! Kolejna dawka klientek z mijającego miesiąca które wyraziły zgodę na wykonanie sobie zdjęć.

_OGO8417-Edit.jpg


_OGO8464-Edit.jpg


 Marcie której tydzień temu miałam przyjemność zakładać rzęski zależało na podkreśleniu zielonych oczu dlatego postawiłyśmy na róże i fiolety.

_OGO8469-Edit.jpg


 Kamila, która zwykle na co dzień nie maluje się prawie w ogóle na urodziny chłopaka chciała rozbłysnąć :) jestem pewna, że się jej udało!


_OGO8473-Edit.jpg


 W tym przypadku skupiłam się na zwężeniu noska i podkreśleniu brązowych oczu.

_OGO8477-Edit.jpg


 Asia była u mnie po raz trzeci, najpierw na makijażu próbnym i ślubnym, teraz mogłyśmy pozwolić sobie na coś bardziej odlotowego dlatego dokleiłyśmy dość długie rzęski i poszalałam z wiosennymi kolorami.

_OGO8494-Edit.jpg


Marlena miała już jeden próbny makijaż jednak dostała po nim uczulenia i mocnych zaczerwienień, na szczęście u mnie nie było żadnych problemów i bardzo zadowolona zaakceptowała moją propozycję na jej wielki dzień :) na makijażu ślubnych dodamy więcej rzęs w kępkach.


DSC_5798-Edit.jpg


 Makijaż na plener fotograficzny dla Emilii, rzęski 1:1.

DSC_5841-Edit.jpg


 Prześliczna Asia, którą miałam przyjemność już parę razy malować - tym razem do ślubu :) Czyż nie jest piękna? Moim zdaniem bardzo polska, klasyczna uroda! A, że mieszka w samym centrum warszawskiego starego miasta, to już w ogóle czułam się jakbym się przeniosła o jakieś 50 lat wstecz :)

DSC_5844-Edit.jpg


A oto świadkowa Asi, na jej próbnym postawiłyśmy na błysk, jednak później zobaczyła swoją przyjaciółkę w matowym makijażu i sama taki zapragnęła :) dlatego postawiłyśmy na maty i na granatowy akcent - pasujący do sukienki. Kasia jak to sama stwierdziła ma oczy chińczyka dlatego bardzo mi zależało by je optycznie powiększyć i poszerzyć.


_OGO8415-Editb.jpg


 Śliczna Maja i makijaż na wesele.

_OGO8410-Edit.jpg


 Okazjonalne smokey-eye dla Kasi.

_OGO8407-Edit.jpg


I jeszcze jeden, delikatny, klasyczny make up dla niebieskookiej rudzinki :)

Wszystkie Panie jesteśmy piękne! Często trzeba Was tylko pokierować co należy wydobywać, a co subtelnie ukrywać... :)


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.