Lista blogów » me, myself and I

KERASTASE RESISTANCE BAIN FORCE ARCHITECTE - KĄPIEL WZMACNIAJĄCA DO WŁOSÓW

Zobacz oryginał
DSC_7087.JPG

erastase Résist Bain Force Architecte to szampon do włosów o innowacyjnym składzie, który powoduje, że włókno włosa jest odbudowywane i mocniejsze. Kąpiel przeznaczona jest do włosów osłabionych, wymagających intensywnej regeneracji, wysuszonych, z rozdwojonymi końcówkami, takich które wymagają odbudowy.


Przyjemny zapach i lekko kremowa konsystencja umożliwiają równomierne rozprowadzenie preparatu. Kąpiel Kerastase Résistance Force Architecte dobrze się pieni. Pielęgnacja włosów dzięki kąpieli jest prosta, szybka i przyjemna. Do tego zapewnia wysoką skuteczność. Wygodne aplikowanie preparatu zapewnia butelka, której kształt jest dopasowany do dłoni oraz aplikator z pompką. 

DSC_7088.JPG

Kąpiel wzmacniająca dla włosów zniszczonych to preparat regenerujący nawet najbardziej zniszczone włosy. Jej działanie można poczuć w dłoni, bowiem włosy stają się mocniejsze, co czuć w dotyku. Kąpiel zapewnia odnowę struktury włosa - widoczną już po pierwszym użyciu. Satysfakcjonującą skuteczność gwarantuje zastosowanie w preparacie innowacyjnej technologii, czyli Vita-Ciment Advance. W jej skład wchodzą między innymi: kompleks pro keratyny oraz ceramidy.
Mocno odbudowujący skład gwarantuje długotrwałe działanie preparatu i pełne wzmocnienie włosów. W składzie kąpieli znajduje się również ekstrakt z rośliny rezurekcyjnej, dobrze znany ze swoich właściwości regeneracyjnych.
  • Odbudowuje i wzmacnia włókna włosów
  • Rewitalizuje strukturę włosa
  • Włosy stają się bardziej lśniące i gładsze
  • Pasma są miękkie dotyku i mocniejsze
  • Włókna włosów są dogłębnie zregenerowane
  • Przeciwdziała łamliwości włosów
Moja opinia na temat kosmetyku:

Kąpiel wzmacniającą używałam od kilku tygodni i uważam ze wtedy przynosi naprawdę zadowalające rezultaty. W zasadzie to nie szampon tylko kąpiel która ma za zadanie silnie odbudować włosy. Pięknie pachnie i jest bardzo wydajny, dobrze się pieni. Włosy odżywają się wraz z każdą aplikacją. Stają się mocniejsze, przestają się łamać i kruszyć. Są odbudowane, nawilżone, ale nie obciążone, bez problemu się rozczesują. Końcowym efektem są zdrowo wyglądające i piękne włosy. Z pewnością wrócę po kolejne opakowanie. Pełną linię produktów Kerastase znajdziecie na fryzomania.pl

Bez%25C2%25A0tytu%25C5%2582u.jpg

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.