Lista blogów » Jestem Kasia

keep calm and drink coffee

Zobacz oryginał
1.JPG

W miniony piątek miałam okazję wziąć udział w przesympatycznym (tzn. przepysznym :) projekcie marki So! Coffee. Zostałam zaproszona do sztandarowej, wrocławskiej kawiarni, by na kilka godzin wcielić się w rolę baristki, a dodatkowo mogłam przetestować prawdziwe specjały, jakie serwuje się w tej sieci kawiarni. Wolę nie myśleć, ile kalorii wpakowałam w siebie tego dnia, ale na szczęście były to smakołyki warte jednorazowego grzechu ;)

Na początek zaserwowano 3 napoje na zimno: kawy mrożone Coolate & Crunchy Frappe oraz Mrożoną czekoladę, która trafiła akurat w moje ręce. Nie zdążyłam dopić do końca, a już na stole pojawiły się kolejne dobroci - pucharki w trzech wersjach smakowych- bananowo-orzechowe Banana Beach, tropikalne Mango Tropic (mój faworyt!) oraz malinowy Cookie Island z dodatkiem ciasteczek Oreo. Kto miałby ochotę się skusić? :)

3.JPG
20.jpg
9.JPG
17.JPG

 Po tych wszystkich słodkościach przyszedł czas na orzeźwiające lemoniady. Tego dnia na zewnątrz było +30st, więc takiej ochłody było nam trzeba. Absolutnym hitem okazała się być lemoniada o smaku arbuzowym. Po prostu niebo w gębie!:)

6.jpg

Oprócz tego, że się objadłam do granic możliwości, to nauczyłam się też robić prawdziwe espresso, które Pani Baristka potrafiła przyrządzić w mgnieniu oka, zaś ja musiałam się nieźle natrudzić, by wyszło jak należy. Jak to wszystko łatwo wygląda z tej drugiej strony ;) 

2.JPG
27.JPG
28.JPG

 Na koniec naszej przygody wyszłam na miasto, by podzielić się z przechodniami wcześniej wypróbowanymi pysznościami.

7.JPG
15.JPG
8.JPG

 Dziękuję ekipie So!Coffee za udział w takim fajnym doświadczeniu. Piątkowy wieczór na 5+ ! :)
Więcej zdjęć i tekstu znajdziecie na blogu So! Coffee- klik 

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.