Just simple
Zobacz oryginał czw., 19/02/2015 - 17:47
Witajcie :) Na blogu znowu zapanował mały zastój. Mam nadzieję, że to się niedługo zmieni, a czas pozwoli mi na regularne dodawanie postów. Niestety po raz kolejny okazuje się, że zimowa aura nie sprzyja blogowaniu. Marzę już o wiosennej pogodzie, słoneczku i lekkiej garderobie. Nic tak nie poprawia mi humoru jak duża dawka promieni słonecznych. Pozostaje mi tylko uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać pięknej wiosny. Tymczasem mam dla Was propozycję prostego i eleganckiego zestawu. Jak już dobrze wiecie w takim wydaniu czuję się zdecydowanie najlepiej. Jak Wam się podoba taki zestaw? :)
płaszcz - (tutaj) | bluzka - (tutaj) | spodnie - Stradivarius | torebka - H&M | buty - no name
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.













