Lista blogów » Jestem Kasia

just jeans perfection

Zobacz oryginał
1.JPG

Jeansowe spodnie to podstawa mojej szafy. Jeans jeansowi jednak wcale nierówny! Liczy się nie tylko krój spodni, lecz także kolor/odcień, to jak się układają na pupie (wyjątkiem są boyfriendy) oraz oczywiście to, jak się w nich czuję. Przymierzyłam już bardzo wiele różnych par jeansów, przeczesałam prawie każdą sieciówkę i dzięki temu wiem, w jakich sklepach już lepiej nie zaglądać w stronę miejsca z jeansami.
Jeans are the basis of my outfits. However, not all jeans are the same! It’s not only about the cut, but also the colour/tone, how they look on your bum (apart from boyfriend jeans) and how you feel wearing them. I tried on numerous types of jeans, dug into almost every chain, and now I know where looking for jeans is a waste of time.

2.JPG
4.JPG

Często sklepy, które nie specjalizują się typowo w ubraniach jeansowych tworzą spodnie z jakimiś mankamentami. Osobiście uwielbiam wzory jeansów dostępnych w Zarze, jednak często jest z nimi coś nie tak podczas noszenia. Nie dotyczy to jednak tylko Zary, lecz także wielu innych sklepów. Na jakie problemy napotykałam się podczas kupowania jeansów w sieciówkach?

1. Jeansy maksymalnie spłaszczają tyłek,
2. Przekręcające się nogawki,
3. Spodnie rozchodzą się z rozmiaru 34 do 38.

Do tej pory nie zawiodłam się jeszcze na markach, które które specjalizują się w produkcji jeansów, czyli Lee, Wrangler i Levi's, jestem także bardzo zadowolona z dwóch par jeansów ACNE oraz dwóch z Cheap Monday.

Macie jakieś swoje sprawdzone marki lub też jakieś doświadczenia podczas zakupów jeansów?
Sometimes shops not specialising in denim clothes produce jeans with faults. I personally adore jeans cuts by Zara but there’s something wrong with them when you wear them. It’s not only about Zara but also other shops. The top problems when buying jeans in chains:

 1. they make your bum look flat,
 2. twisting trouser-legs,
3. size 34 changes into 38.

So far, typical jeans brands, i.e. Lee, Wrangler and Levi’s, have not disappointed me; I also really love two pairs of jeans by ACNE and Cheap Monday. Do you have your favourite jeans brand? How about your experience when buying jeans?

3.JPG

Cheap Monday (TK Maxx %%) jeans, second-hand shirt, AntiPearle ring

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.