Lista blogów » Kolorowa dusza

Jeansy z postrzępionymi nogawkami

Zobacz oryginał

Jeansy z postrzępionymi nogawkami

Chociaż wiosną najczęściej ubieram sukienki i spódnice, to zdarza się, że w chłodniejsze dni wybieram jeansy. Ogólnie nie jestem ich wielką fanką, bo często wygoda pozostawia wiele do życzenia, ale jak już znajdę te „idealne”, to mogę chodzić w nich bez końca! Jednym z fajniejszych modeli jest ten z NA-KD, który mam dzisiaj na sobie. To typowe, dopasowane jeansy, jednak mają jedno udziwnienie w postaci postrzępionych nogawek. Wygląda to świetnie, szczególnie do botków czy sandałów!

Jagged jeans

Although I usually wear dresses and skirts in spring, it happens that on colder days I choose jeans. Generally, I’m not a big fan, because often the comfort leaves much to be desired, but once I find the „perfect” ones, I can walk in them all the time! One of the cooler models is the one from NA-KD I’m wearing today. This is typical, skinny jeans, but they have one different element – jagged legs. It looks great, especially for boots or sandals!

jeansy-z-postrz%C4%99pionymi-nogawkami.jdopasowane-jeansy.jpgr%C3%B3%C5%BCowe-drzewa-rzesz%C3%B3w-zdj

bluza-z-szerokimi-rekawami-1.jpg bia%C5%82a-bluza.jpg

jeansy-z-postrz%C4%99pionymi-nogawkami-2dopasowane-jeansy-2.jpg

r%C3%B3%C5%BCowe-drzewa-sesja-blog.jpg dopasowane-jeansy-3.jpg r%C3%B3%C5%BCowe-drzewa.jpg jasne-jeansy-na-kd.jpg

jeansy / jeans  – NA-KD

bluza / sweatshirt – Tomtop

okulary / sunnies – Zero UV

torebka / bag – ASOS

zegarek / watch – Daniel Wellington

botki / boots – Bershka

Artykuł Jeansy z postrzępionymi nogawkami pochodzi z serwisu KOLOROWA DUSZA: Blog o modzie, urodzie, zakupach i podróżach.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.