Lista blogów » Feather

Jeansowa Sukienka Klasyk w twojej szafie!

Zobacz oryginał
Witajcie Czytelnicy! Dzisiaj przygotowałam stylizację z totalnym klasykiem, który idealnie się sprawdzi w waszych szafach, a dokładniej Jensowa sukienka. To już kolejna tego typu sukienka w mojej szafie i myślę, że będzie ich więcej. 

jensowa%2Bsukienka.JPGJeansowa Sukienka Klasyk w twojej szafie! 

Dzięki takiej sukience można stworzyć wiele stylizacji zmieniając tylko dodatki. Trochę jak mała czarna, która jest totalnym klasykiem. Jeansowe sukienki zapoczątkowała kilka lat temu brytyjska "It Girl" Alexa Chung, która często pokazywała się w denimowych stylizacjach. Dziennikarka miała zamiłowania do stylu vintage i retro, i to ona nakręciła modę na tego typu sukienki, które zaczęły pojawiać się na wybiegach i sieciówkach. Jensowe sukienki można nosić na wiele sposobów. Wystarczy znaleźć fason odpowiedni dla swojej sylwetki i można wykorzystać taką sukienkę cały rok.  

Moja sukienka  ma fason koszulowy oversize , jest to jeden z najlepiej sprzedających się fasonów. 
Dlaczego? ponieważ każda sylwetka dobrze wygląda w sukienkach koszulowych, najlepiej kiedy jest ona nieco za luźna. Świetne będą też fasony, które będziemy mogły spiąć paskiem w talii. Taką sukienkę możemy zestawić z kozakami, szpilkami botkami, i możemy tak wymieniać ;). Jest tak uniwersalna, że pasuje do każdego stylu jaki sobie wymyślimy. 


jensowa%2Bsukienka-4.JPG

jensowa%2Bsukienka-6.JPG

jensowa%2Bsukienka-2.JPG

jensowa%2Bsukienka-7.JPG


jensowa%2Bsukienka-3.JPG


jensowa%2Bsukienka-5.JPG

Trebka Guess 


jensowa%2Bsukienka-8.JPG
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.