Lista blogów » SHFASHION

jeans

Zobacz oryginał

cats.jpg


fewe.JPG

cdsarew.JPG

er.JPG

dfeew.JPG

fdrt.JPG

sfrs.JPG
torebka- zara. jeansy - bershka. koszula - cross. buty- allegro . pierścionek - clarie's . naszyjnik - river island . zegarek - timex. 


Non stop noszę tę samą torebkę. Ale nie ma się co dziwić - jest uniwersalna, wygodna i mieści to czego potrzebuję :) Następnym plusem jest to, że dostałam ją od chłopaka :)
Buty szybko zmieniłam na balerinki, bo musiałam gdzieś wyjechać, a nie będę co chwila zmieniać koturn na balerinki, wchodząc do auta :P W tych butach na pewno nie będę prowadzić auta!
Wczoraj skoczyliśmy na małe zakupy, które zakończyły się powodzeniem (jednym z zakupów są właśnie te jeansy:))  :P Naszym głównym celem, było jednak obejrzenie "Zakochani w Rzymie" :) Film całkiem spoko, chociaż przyznam, że liczyłam na większą dawkę humoru ;) Za tydzień moja ukochana Monika, obchodzi swoje 18 urodziny, więc w następną niedzielę, pojawi się post dot. tego przyjęcia ;)
PS: co do pytań o wygodę podczas noszenia tych butów. Hmm.. na pewno nie ubiorę ich do chodzenia po mieście, po wsi, na większe zakupy. Kolacja, kino, krótkie przechadzki po odpowiednim terenie - mogą być ;) 

LIKE ON FACEBOOK 


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.