Lista blogów » Kasia Koniakowska Blog

Jak uwodzić i odnosić sukces? Feromony co to takiego?

Zobacz oryginał
Każda z nas chciałaby się poczuć jak Marylin Monroe? Uwodzicielska i piękna, której do nóg padało tyle mężczyzn i oddawali jej diamenty. Czasami w życiu przydałyby się właśnie takie umiejętności. Działanie na zmysły, to wielka sztuka. Używając ich chcielibyśmy po prostu osiągnąć sukces i szczęście. Lubimy być dobrze postrzegani przez innych. To jakie emocje w danej chwili przeżywasz, wpływa na to jak pachniesz, a to działa na innych oraz to jak Cię odbierają. Dlatego też warto sięgnąć po feromony - naturalnie występujące związki zapachowe, które działają na zmysły. Brzmi jak magia i czary, ale to rzeczywistość, która nas otacza. Feromony służą do niewerbalnej komunikacji z innymi. Możemy je używać do pracy, na rozmowę kwalifikacyjną, na egzamin, czy na randkę, albo wypad do klubu. Wystarczy wybrać odpowiednie feromony.

jak-uwodzi%25C4%2587.jpg

feromony_co-to-jest.jpg

Feromony The Edge - jak uwodzić?


Ja miałam przyjemność przetestować Feromony The Edge. To sposób na wyróżnienie się z tłumu i aby poczuć się pewną siebie, mieć wielkie powodzenie oraz stać się bardzo atrakcyjną. Po prostu pachniesz, jak człowiek pewny siebie, seksualny, któremu nie można się oprzeć. To brzmi jak magiczny eliksir, ale coś w nim jest, że moim zdaniem działa. Oczywiście nie miałam okazji testować tego w klubie na obcych mężczyznach, bo mam swoją rodzinę i kochającego męża, ale nigdy nie zaszkodzi podkręcić emocje w związku małżeńskim. Nie wiem, czy to rzeczywiście te perfumy czy może ta świadomość, że mają one tak działać, ale na pewno podkręcają atmosferę i pozytywnie nastrajają. Również wypróbowałam je podczas negocjacji w sprawach biznesowych i wydaje mi się, że też przyczyniły się do mojego sukcesu. Ogólnie bardzo je lubię i wierzę w jego działanie. Feromony + ładny makijaż, sukienka oraz dużo uśmiechu na twarzy i jesteśmy jak Marylin Monroe.

Jeden flakon The Edge zawiera 4 specjalnie dobrane feromony (Androstenol, Androstenon, Androstadienon, Estratetraenol), które według przeprowadzonych badań naukowych wpływają na instynktowne reakcje ludzi w Twoim otoczeniu. Dzięki tym feromonom możesz osiągnąć status przywódcy grupy czy osiągnąć swój zamierzony cel.


jak-osi%25C4%2585gn%25C4%2585%25C4%2587-


jak-dzia%25C5%2582a%25C4%2587-na-zmys%25

Jak działają feromony i jak ich używać?

Używa się ich jak zwykłych perfum, jednak należy nie przesadzić z ich ilością - 1 psiknięcie, gdy idziemy do pracy, 2 gdy szykujemy się na wieczór. Ja mam wersję Woman, czyli dla kobiet, aby działać na mężczyzn. Jest jeszcze opcja Man dla Panów. Feromony są bardzo wydajne, bo flakonik o pojemności 25 ml pozwala na ok. 160 aplikacji. Każda kropla tych perfum zaaplikowana na skórę pobudza obszary mózgu odpowiedzialne za decyzyjność i otwartość wobec innych. Czujemy się wtedy swobodnie w kontaktach z innymi, co przekłada się na sukcesy towarzyskie, zawodowe i seksualne. Gdy stosujesz feromony ludzie dążą do spotkania z Tobą, nawiązania bliższego kontaktu, nie wiedząc właściwie dlaczego. To jak magiczny eliksir naszych czasów. Według producentów wszystko jest przebadane naukowo i udowodnione, że feromony naprawdę działają.

marilyn-monroe_jak-kusi%25C4%2587.jpg


jak-sta%25C4%2587-si%25C4%2599-atrakcyjn


spos%25C3%25B3b-na-udan%25C4%2585-randk%

Jak pachną feromony?

Feromony The Edge mają głęboki i uwodzicielski zapach, dla mnie idealny, ale rzeczywiście są mocne, więc lepiej używać ich bardzo delikatnie. Są również feromony ,,bezzapachowe", które należy mieszać razem z perfumami.

Zagłębiając się w informacjach na stronie feromony.pl przeczytałam, że nie są to perfumy, bo ich działanie nie wynika z ładnego zapachu. Docierają aż do mózgu, gdzie wywołują silne reakcje: uczucia sympatii, zrelaksowania, a nawet zakochania. One potęgują moc perfum. Otaczające Cię osoby nie muszą wyczuć zapachu feromonów, żeby znaleźć się pod ich wpływem. Co o nich myślicie? Kuszące?


jak-pobudzi%25C4%2587-zwi%25C4%2585zek.j


jak-rozkocha%25C4%2587-w-sobie%2Bm%25C4%


jakie-perfumy-na-randk%25C4%2599.jpg


Jeśli jeszcze wątpisz w feromony, możesz zamówić bezpłatne próbki i samemu się przekonać o ich działaniu - bezpłatne próbki feromonów.
Kasia www.kasiakoniakowska.blogspot.com

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.