Lista blogów » Kolorowa dusza

Jak nosić czarny płaszcz zimą? Stylizacja z sukienką w cętki

Zobacz oryginał

Jak nosić czarny płaszcz zimą? Stylizacja z sukienką w cętki

Do tej pory do mojej szafy trafiały jedynie długie płaszcze w jasnych kolorach – teraz przyszedł czas na czerń! Czarny płaszcz to idealna baza do wielu stylizacji. Można go połączyć praktycznie ze wszystkim! Pasuje zarówno do zestawów eleganckich, jak i tych sportowych. W dzisiejszym poście skupiłam się na tej eleganckiej wersji, ponieważ zestawiłam go z sukienką w cętki i botkami. Nie eliminuję sukienek zimą – wystarczy ubrać się na cebulkę i jest ciepło! Uwielbiam każdy element tej stylizacji.

How to wear black coat in winter?

Until now, I added long coats in bright colors to my wardrobe – now it’s time for black! The black coat is the perfect base for many outfits. It can be combined with anything! It fits both elegant and sports sets. In today’s post, I focused on this elegant version as I paired it with a leopard print dress and ankle boots. I don’t eliminate dresses in winter – it is enough to wear many layers and it is warm! I love every piece of this outfit.

jak-nosic-czarny-plaszcz.jpgstylizacja-z-sukienka-w-centki.jpgbezowa-torebka-polska-marka.jpg

stylizacja-z-czarnym-plaszczem.jpg dlugi-czarny-plaszcz.jpg

czarny-plaszcz-zimowy.jpgbotki-wojas-polska-marka.jpgjak-nosic-plaszcz-zima.jpgsukienka-centki.jpgczarny-plaszcz-zima.jpgczapka-zimowa-polska-marka.jpgoutlet-nakd.jpg

 

czarny płaszcz / black coat – NA-KD Lounge

sukienka / dress – NA-KD Lounge

szalik / scarf – NA-KD Lounge

Mam dla Was zniżkę do sklepu NA-KD Lounge – kod kolorowa5

kardigan / cardigan – Diverse

czapka / hat – Woolk

torebka / bag – Gawor

botki / boots – Wojas

Artykuł Jak nosić czarny płaszcz zimą? Stylizacja z sukienką w cętki pochodzi z serwisu KOLOROWA DUSZA: Blog o modzie, urodzie, zakupach i podróżach.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.