Lista blogów » Amour-15

JAK DOBRZE ZACZĄĆ DZIEŃ?

Zobacz oryginał
woda_z_cytryna.JPG
Podziwiam ludzi, którzy obydwie nogi mają "prawe" i nieważne którą wstaną - zawsze będą mieć dobry dzień. W dzisiejszym wpisie chcę pokazać Wam jak kilkoma prostymi krokami spowodować aby nasze życie stało się przyjemniejsze, a poranne czynności przestały być udręką. JESZCZE PRZED SNEM

przygotuj ubranie, a jeśli nie jesteś pewna pogody czy swojego samopoczucia - możesz stworzyć dwie wersje. Warto też zostawić na toaletce kosmetyki do porannego makijażu. To z pozoru proste czynności ale pozwolą Nam zaoszczędzić nieco czasu rano, gdzie każda minuta jest na wagę złota. 

ZARAZ PO PRZEBUDZENIU 

warto wypić szklankę wody najlepiej z cytryną. Pamiętaj, że śniadanie to punkt obowiązkowy i najlepiej spożyć posiłek do 30 minut po przebudzeniu. Moim ulubionym śniadaniem jest omlet z serkiem lub jajecznica z bekonem. Przyznaję się bez bicia, że czasami sama zaniedbuję tą czynność, chociaż staram się zjeść cokolwiek. 
sniadanie_na_szybko.JPG


PORANNY PRYSZNIC 

jest dla mnie idealną opcją na przebudzenie. Peelingi i inne zabiegi zostawiam na wieczór, rano pod prysznicem ograniczam się jedynie do "przepłukania się" letnią wodą, a jeśli chcę wyglądać konkretnego dnia naprawdę dobrze, to..
poranny_pysznic.JPG

MYJĘ WŁOSY RANO

ale ograniczam pielęgnację jedynie do szamponu plus ewentualnie odżywka bez spłukiwania. Odżywki, maski i olejki do kosmetyki które nakładam wieczorem. Rano sięgam po sprawdzony szampon, który nada moim włosom lekkości - bardzo lubię objętość, dlatego moim wyborem zawsze są produkty z serii Volume. Moim ostatnim ulubieńcem jest Nivea Volume Care który ma piękny zapach, a moje włosy są po nim bardzo ładnie uniesione. Co jest dla mnie ważne - nie plączą mi się włosy i nawet jeśli zapomnę o odżywce nie odczuję tego przy czesaniu włosów. 
nivea_volume_care.jpg

NIE BÓJ SIĘ OBJĘTOŚCI

bo to ona dodaje Naszym włosom nieskazitelnego wyglądu. Warto zadbać o włosy szczególnie teraz - po zimie - kiedy były przyklapnięte pod czapką.
wlosy_duza_objetosc.JPG

MAKIJAŻ DODA CI PEWNOŚCI SIEBIE

dlatego zawsze staram się wygospodarować na tą czynność ok. 15 minut. Wtedy na spokojnie zdążę się pomalować i będę czuć się dobrze cały dzień! Zazwyczaj maluję się między myciem a suszeniem włosów.
poranny_makijaz.JPG

UŚMIECHAJ SIĘ 

podobno to zaraźliwe! Być może dzięki Tobie czyjś dzień stanie się lepszy? Zauważyłam, że nawet kiedy idę ulicą i mam pogodny wyraz twarzy ludzie odbierają mnie o wiele przyjaźniej!

nivea_wlosy_z_objetoscia.JPG

Jakie są Wasze sposoby na dobry dzień i piękny wygląd ? :) Podzielcie się swoimi sposobami! 

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.