Lista blogów » Try To Save It

It's getting colder

Zobacz oryginał
Witajcie!

Zima zaczyna nieśmiało dawać o sobie znać, w wielu polskich miastach spadły już pierwsze śniegi, a w nocy czekają na nas przymrozki. To dobra pora, żeby wyjąć z szafy nie tylko ciepłe i grube swetry, ale także odkurzyć zimowe szaliki, rękawiczki i czapki. 
Co do nowości w mojej garderobie - pojawił się w niej piękny, długi płaszcz w ceglanym kolorze. Póki co najlepiej stylizuję mi się go z neutralnymi kolorami, najczęściej z czernią i szarościami. Sam jest dosyć wyrazisty, więc stonowane tło stanowi dla niego dobrą bazę. Długi, sięgający do połowy łydki to najmodniejszy fason tej jesieni. Idealnie spełni swą funkcję również zimą. Sięgając niżej niż standardowe modele, chroni przed podwiewaniem i zabezpiecza przed zimnem na całej długości. Na pierwszy rzut oka może wydawać się niepraktyczny i trudny do stylizowania. W rzeczywistości nadaje się do każdego typu obuwia, można łączyć go z botkami, kozakami, a także butami sportowymi. Do tego nadaje szyku każdej, nawet najprostszej stylizacji.
Chociaż na co dzień dla okryć wierzchnich i marynarek wybieram rozmiar M, tym razem ze względu na luźny krój płaszcza wybrałam rozmiar mniejszy. I to był strzał w dziesiątkę! Przy takiej długości trzeba płaszcz dobrze dopasować, żeby drobna sylwetka w nim po prostu nie zginęła. Jeśli marzy Wam się taki długi płaszcz, to możecie skorzystać z kodu promocyjnego do Shein - Q4tryta15 i zyskać 15% rabatu na zakupy. 

untitled-0967.jpg

untitled-0988-2.jpg


untitled-1011.jpg


untitled-1018.jpg


untitled-1030.jpg


untitled-1033.jpg


untitled-0980.jpg

Zdjęcia: Asio

Płaszcz | Coat: Shein / Spodnie, boty i torebka | Trousers, boots & bag: Sinsay / Sweter | Sweater: Zoio.pl / Czapka | Hat: Ebutik.pl


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.