Lista blogów » Jestem Kasia

How to curl your hair in 5 minutes

Zobacz oryginał

DSC_0511d.JPG

Tak to już jest na tym świecie, że często te z kręconymi włosami zazdroszczą innym kobietom prostych, zaś te z prostymi marzą o lokach. Ja naturalnie posiadam proste i baaardzo podatne na wszelaką stylizację, jednak niestety jestem strasznym leniem i rzadko z nimi cokolwiek robię. Bardzo lubię efekt lekkich, naturalnych fal, które najczęściej wychodzą mi zupełnie przypadkowo (np. po rozpuszczeniu włosów z koka:P), a gdy mam zamiar sobie zrobić coś podobnego na jakieś wyjście to nie ma szans na wymarzony efekt.:) Pewien czas temu otrzymałam od BaByliss do przetestowania ich najnowszy produkt- lokówkę Curl Secret. Producent zapewnia, że Curl Secret pomoże stworzyć idealne loki bądź fale (do wyboru w ustawieniach) w dziecinnie prosty sposób. Sprzęt na pierwszy rzut oka nie przypomina w ogóle lokówki, ma bliżej nieokreślony kształt i choć pozornie może wydawać się trudny w użyciu, to nic bardziej mylnego (klik). Spójrzcie na te piękne fale, które udało mi się zrobić bez najmniejszego wysiłku:)! Choć zazwyczaj jestem sceptycznie nastawiona do wszystkich wynalazków, to tym razem muszę stwierdzić, że warto zaryzykować! Fryzura robi się sama :)
__

Curly-haired women envy these with straight hair, whereas straight-haired women dream about curls. That's about the size of it. There's nothing you can do about it. My hair is straight, but very susceptible to any stylisation, however, I’m a lazybones by nature and I rarely do anything with them. I really adore the effect of light, natural waves which I usually get unintentionally (e.g. undoing my hair from a bun :P ), and when I plan to do something similar for some going out, no chances of the dreamt effect :) Some time ago I received the Babyliss’ latest product – the Curl Secret curler. The producer ensures that secret curls or waves are a child’s play with the Secret Curl. At first glance the device does not look like a standard curler with its odd shape; and it seems to be user-unfriendly – nothing further from the truth (click). Look at these gorgeous waves – made effortlessly :) ! Although I’m rather sceptical about all inventions, this time I have to admit that it was worth the risk!


cats.jpg
BaByliss ostrzega przed podróbkami- produkt w Polsce aż do sierpnia jest dostępny tylko i wyłącznie w sieci RTV Euro AGD.

  DSC_0517.JPG
I was wearing Stradivarius simple top, Apart necklace, Estee Lauder 'desirable' lipstick

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.