Lista blogów » Try To Save It

Hello February!

Zobacz oryginał
Witajcie!

Muszę przyznać, że styczeń był dla mnie miesiącem bardzo pracowitym i obfitującym w zmiany. Takie, które motywują i wywracają do góry nogami dotychczasowy porządek. W kolejny miesiąc wchodzę z nowymi pomysłami i planami, większą determinacją oraz rozpoczętymi przedsięwzięciami. Nastąpiła też mała rewolucja w mojej szafie - zamiast trwonić czas na wyprzedażach, wzięłam się za aktualizowanie mojego profilu Vinted, dzięki czemu całkiem spora część moich ubrań i dodatków znalazła już nowy dom. Wiele z tych rzeczy posłuży jeszcze długo nowym właścicielkom, a ja zrobiłam więcej miejsca moim ulubieńcom. 
Dzisiejsza stylizacja powstała kilka tygodni temu, kiedy pogoda była zdecydowanie adekwatna do pory roku. Mimo braku śniegu, poranki bywały mroźne i momentami można było poczuć prawdziwą zimę. Wtedy czarny kożuch - biker sprawdzał się znakomicie. Do spółki z wełnianą czapką i ocieplanymi rękawiczkami tworzył ocieplenie idealne :)

untitled-0377-2.jpg

untitled-0356-2.jpg


untitled-0366-2.jpguntitled-0387-2.jpg


untitled-0394-2.jpg


untitled-0397-2.jpg

Zdjęcia: Asio

Kurtka i plecak | Jacket & backpack: Reserved / Spodnie | Trousers: Sinsay / Buty | Boots: Deichmann / Golf | Turtleneck: SH / Rękawiczki | Gloves: Mango

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.