Lista blogów » MAKILOOK
HAPPY NEW YEAR!
Zobacz oryginał pon., 06/01/2014 - 20:00Przyznam szczerze, że moja sylwestrowa stylizacja powstała trochę na ostatnią chwilę.
Plany były zupełnie inne - impreza gdzie indziej i trochę w innym gronie. Liczyłam na to, że wpadnę do Krakowa i na spokojnie wybiorę coś z szafy. Stało się inaczej i zaczęło się kombinowanie :) Ostatecznie wybór padł na koronkową sukienkę (ah! kocham trafione prezenty!) i złote sandałki, które służą mi już ładnych parę lat. Dodatki ograniczyłam do minimum-reszta stroju jest więc stonowana.
A przy okazji Nowego Roku chciałabym życzyć Wam dużo radości, uśmiechu i spełniania marzeń! Dziękuję Wam, że jesteście tutaj ze mną i mam nadzieję, że w 2014 dalej będę mogła na Was liczyć!
<3 <3 <3
sukienka / dress - H&M
sandałki / sandals - Albano
Na blogu gościnnie wystąpili : Momo, Picka i Paweł! Całuski :-*
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.














