Lista blogów » malyne

Happy birthday to malynstyle!!

Zobacz oryginał

Dokładnie wczoraj minął rok, odkąd napisałam pierwszego posta. I choć myśl o założeniu bloga kiełkowała w mojej głowie już od ok. pół roku, dopiero 21 maja odważyłam się zrealizować swoje plany. Coś, co było odskocznią od codziennych obowiązków stało się jednym z głównych zajęć, obok studiów. Przez ten rok mój styl ewoluował, a ja przede wszystkim nabrałam do siebie dystansu.

Chciałabym podziękować Wam wszystkim i każdemu z osobna. Za każde miłe słowo, komentarz i za rosnącą liczbę obserwujących. Świadomość, że ktoś tu zagląda daje mi wielką motywację do dalszego działania.
Czego sobie życzę? Dużo wytrwałości i systematyczności w blogowaniu oraz weny i świeżości umysłu;)

fcf63dacc57b08828711ab2eb47d91a4.jpg


9.JPG


Zestaw jest bardzo kolorowy i spontaniczny. Wszystkie jego elementy są moimi ulubionymi. Róż + jasna czerwień okazały się świetnym połączeniem. A do zestawiania szpilek z boyfriendami chyba już nie muszę nikogo przekonywać;)


2..JPG


3.JPG


4.2.JPG


4..JPG


5..JPG


5.JPG


6..JPG


7.2.JPG


8.JPG


10.JPG


11.JPG
 fot. M.

 marynarka h&m / spodnie, buty, torebka ZARA / t-shirt stradivarius

 




Zaloguj się, żeby dodać komentarz.