Lista blogów » me

Half-and-Half

Zobacz oryginał

Nie wiem jak u Was, ale w naszym mieście lato dobiega ku końcowi... Na wieczorne spacery zakładam już ciepłe swetry. O ile w dzień temperatura jest znośna i pozwala jeszcze ubrać letnią sukienkę, czy odkryty top, popołudnia są nie do zniesienia...  Jestem strasznym zmarzluchem i lubię ubierać się na 'celbulkę', ale po tak ciepłym lecie, szczerze się Wam przyznam, że nie wyobrażam sobie wskoczenia nagle w ciepłe botki, apaszki i płaszcze (choć małymi krokami kompletuję już jesienną garderobę). Korzystając z ostatnich letnich chwil prezentuję Wam wzorzystą, czarno - białą spódnicę połączoną z prostym, luźnym topem. Ażeby nie było zbyt 'mono' przełamałam całość karmelowymi szpikami i dużą shopper bag.
Milego i ciepłego popołudnia!

DSC_9660.JPG

DSC_9636.JPG

DSC_9673.JPG

DSC_9681.JPG

DSC_9749.JPG

DSC_9646.JPG


DSC_9666.JPG

DSC_9685.JPG

DSC_9732.JPG

DSC_9745.JPG

DSC_9702.JPGbluzka / top - Mango
spódnica / skirt - Zara Woman
torba / bag - Zara Basic
okulary / sunglasses - Reserved
zegarek / watch - Lorus
bransoletki / bracelets - (srebrna) Apart (skórzana) H&M
buty / shoes - Sala Collection


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.