Lista blogów » ashplumplum

Gdzie zjeść w Łodzi- Cud Miód / Miejsce ze Smakiem

Zobacz oryginał
Dzisiaj przychodzę do Was z drugim wpisem, który przygotowałam wspólnie z likierami Saska. Tym razem odwiedziłam w ramach akcji Miejsce ze Smakiem restaurację Cud Miód, która mieści się w klimatycznym pałacyku położonym w Łodzi.  Na moje kulinarne podboje zabrałam ze sobą Olciiaka, która wcieliła się w rolę mojego fotografa.7.jpg

2.jpg


8.jpg


10.jpg


Cud Miód

To był fajny dzień, który rozpoczął się od wyprawy pociągiem. Następnie poszłyśmy  do Cud Miód na obiad. Ja zdecydowałam się na ciepłą herbatę, fileta z kurczaka z  gotowanymi warzywami oraz Saską o smaku wiśni, która działa rozgrzewająco, kiedy za oknem są temperatury ok. 0 stopni C. Ola natomiast zamówiła żeberka, które były rewelacyjnie podane i smakowały wyśmienicie. Bardzo spodobał mi się minimalistyczny sposób podania potraw. Całe wnętrze jest bardzo klimatyczne i przytulne. Wszystko dobrze ze sobą współgra. Jest mnóstwo miejsca i przestrzeni, więc śmiało można przyjść tutaj na obiad z całą rodziną. W menu znajdziemy w większości pozycje z polską kuchnią. Warto dobierać odpowiednie trunki do tego, co zamawiamy. W karcie znajdziecie sporo pozycji likierów Saska, które do takich polskich potraw pasują jak ulał!

Po pysznej uczcie pojechałyśmy do Manufaktury, a później zrobiłyśmy spacer przez całą ulicę Piotrkowską, podziwiając architekturę Łodzi. To był naprawdę udany wyjazd.  Uwielbiam od czasu do czasu odwiedzić to miasto, ponieważ mam z nim związanych wiele wspomnień. Kiedyś często przyjeżdżałam tutaj na Fashion Weeki, których niestety nie są już organizowane.
12.jpg

6.jpg

Dajcie znać w komentarzach: Kto z Was jest z Łodzi?
ash2.png

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.