Lista blogów » BlackAndWhiteFashion

Gala "Przyłapani na modzie 2015"

Zobacz oryginał
DSC03454.JPGrl9cmv.pngb5qozm.png23h1sp3.png


Wszystkie uczestniczki Stylowych Zakupów z Dorotą Wróblewska już opublikowały swoje relacje. Swoją  wersję zostawiam Wam na deser i jako wspomnienie. 
Było to dla mnie ogromne przeżycie; samo przejście po wybiegu wśród mnóstwa reflektorów ale także zobaczenie na żywo i uściskanie koleżanek - blogerek.
Marzenka z Forties Style wypatrzyła mnie w ... toalecie. Rzuciłyśmy się sobie w ramiona i ściskałyśmy przez dobrych kila minut.  Piękna Beatę z Fashionadventuresatanyage  zobaczyłam z daleka; obie z córka wyglądały jak gwiazdy filmowe. Nareszcie mogłam tez wyściskać moją kochaną Krysię. Również Grażynce nie mogłam darować uścisków.
Poznałam też kilka nowych świetnych koleżanek. 
Niestety nie mogłyśmy porozmawiać ze sobą tyle ile byśmy chciały ale obiecałyśmy sobie już kolejne spotkanie w takim gronie. 

Mimo wszystko Gala była zwieńczeniem konkursu Stylowych Zakupów z Dorotą Wróblewską. Było mi niezmiernie miło, gdy zostałam wyróżniona i zaproszona na te Galę.  Znalazłam się  w zaszczytnym towarzystwie  19 osób. Każdy z nas, bo był też jeden pan, miał zaprezentować swoją stylizacje na krótkim, na szczęście wybiegu. Spotkanie prowadziła Paulina Sykut Jeżyna i oczywiście Dorota Wróblewska.  Nasze stylizacje oceniało Jury w skład, którego wchodzili: Dorota Wróblewska - producentka pokazów,  Gosia Boy - redaktor naczelna portali modowych, GOShA Kusper - stylistka Galerii Krakowskiej, Jarosław Szymczak - dyrektor Galerii Krakowskiej oraz dyrektor SAPU, Jerzy Gaweł.
Nagroda główna trafiła do Małgosi Piotrowskiej a nagrodę publiczności otrzymała Eva Piertuk, która urzekła wszystkich  piękna haftowaną sukienką i dodatkiem w postaci żywego goździka. 

Podczas Gali, pani Katarzyna Bik, dyrektor Muzeum Narodowego w Krakowie, zachęcała do odwiedzenia niezwykłej wystawy, na która udało mi się wygrać bilet. Relacja wkrótce !

Wystąpiła również Joanna Kruczek, polska projektantka torebek, której postać i projekty pokażę Wam  w najbliższej przyszłości.

Podziękowania:

Dziekuję Galerii Krakowskiej za zorganizowanie  tej Gali
Dziękuję Pani Dorocie Wróblewskiej za konkurs dla dojrzałych blogerek
Dziekuję kolezankom - blogerkom za to, że przybyły nawet zza granicy
Dziękuję moim chłopakom (Juniorowi i Seniorowi ) za uwiecznienie tego wspaniałego spotkania i za to, że byli razem ze mną

Stylizacja

Gdy tylko ochłonęłam nieco na wiadomość o spotkaniu z dziewczynami, przyszła panika, w co ja mam się ubrać ??? Postanowiłam nie kupować nic nowego, nic extra. 
Najpierw postawiłam na panów D&G ale brakowało mi jednej części garderoby, więc szukałam dalej. Kolejna stylizacja po złożeniu w całość okazała się kompletną klapą. Tuż przed Galą, pani Dorota napisała, żeby wybrać coś w czym dobrze się czujemy, co lubimy. Po namyśle postawiłam na koronki, które kocham. 
Główne skrzypce gra długa koronkowa a właściwie haftowana kremowa spódnica od George.  Kupiona na allegro wyglądała zupełnie inaczej a efekt to moja wizja i wykonanie. do niej klasyczny czarny żakiet od H&M i najwygodniejsze moje obcasy, czyli zamszowe botki NN. Jako talizman zabrałam ukochaną torebkę od Patrizii Pepe.
Myślę, że tą stylizacją wyraziłam siebie i byłam z niej zadowolona.

UWAGA !!!

Fotorelacja tylko dla cierpliwych. Duuuuużo zdjęć !!!
Zobaczcie, jak świetnie się bawiłyśmy. To był nasz dzień !

DSC03437.JPG


DSC03439.JPG


DSC03442.JPG


_DSC0575.JPG


_DSC0579.JPG


_DSC0582.JPG


_DSC0584.JPG


_DSC0592.JPG


_DSC0601.JPG


_DSC0614.JPG


_DSC0628.JPG


_DSC0640.JPG


_DSC0650.JPG


_DSC0695.JPG


_DSC0700.JPG


_DSC0717.JPG


_DSC0943.JPG


_DSC0947.JPG


_DSC0960.JPG


_DSC0964.JPG


_DSC0978.JPG


_DSC1002.JPG


_DSC1034.JPG


_DSC1101.JPG


_DSC1115.JPG


_DSC1190.JPG


Kr9.jpg

 

DSC03441-horz.jpg


DSC03448-horz.jpg


_DSC0905-horz.jpg


_DSC0912-horz.jpg


_DSC1040-horz.jpg


_DSC1261.JPG

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.