Lista blogów » FASHIONDOLL.PL
FASHION TRAVELER / HOLYWOOD
Zobacz oryginał pt., 22/08/2014 - 08:00Będąc w Los Angeles i gorącej Californi nie można zapomnieć o jednym z najbardziej magicznych miejsc- HOLLYWOOD!Choć złote lata ma już za sobą dalej możemy poczuć tu historię przemysłu filmowego.
W dawnym miejscu pozostało tylko Paramount Studio, inne wielkie hale studyjne i biura wytwórni rozproszyły się po dzielnicach Los Angeles i jego dalszych przedmieściach. W Hollywood powstają jedynie scenariusze, dokonuje się montażu i postprodukcji. Po najsłynniejszych studiach pozostały puste ściany. Jednak magia samego miejsca oraz jego nazwy w żadnej mierze nie zmalała, i każdego roku Hollywood odwiedza kilkanaście milionów turystów.
W centrum skupiają się największe atrakcje filmowej dzielnicy: Walk of Fame, zabytkowy Chinese Theatre, a także Kodak Theatre, miejsce oscarowych gali.
W Hollywood miałam okazję być już trzykrotnie i muszę przyznać, że za każdym razem odkrywam w nim coś nowego, niezwykłego co zapisuję w pamięci na lata.
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.





























