Lista blogów » Try To Save It

Etno scarf

Zobacz oryginał
Witajcie!

Przed nami kilka trudnych tygodni. Nikt nie lubi być ograniczany, jednak tym razem zróbmy wyjątek. Ogólnopolska panika, oprócz sklepowych półek, dotknęła także te apteczne. Dlatego zwracam się do wszystkich z małym apelem - jeśli nie musicie wychodzić, to zostańcie w domu!
Z racji wykonywanej pracy nie mogę liczyć na home office, ale kończąc swoją zmianę wracam najprostszą drogą do domu. Zakupy z reguły robimy z mężem i tak raz w tygodniu, więc nie musimy robić wielkich zapasów. Aktualnie nie chodzę też na żadne treningi, więc mam sporo czasu na nadrabianie zaległości blogowych. Zostało mi całkiem sporo zdjęć w zapasie zrobionych jeszcze w lutym, więc nie muszę się na razie o nic martwić ;)
Dzisiejszy zestaw jest idealny na marcową pogodę. Kolory jasne, jednak przygaszone: brązy, beże i butelkowa zieleń. Większość elementów pochodzi oczywiście z drugiej ręki. Całość ożywia piękny szal z kolekcji Etno od Gyalmo. Plisowane spódnice midi wciąż są na topie i w kolejnym sezonie będziemy je nosić na okrągło. 

untitled-0764.jpg

untitled-0749.jpg

untitled-0730.jpg


untitled-0756.jpg


untitled-0768.jpg


untitled-0787.jpg


untitled-0805.jpg


untitled-0830.jpg

Zdjęcia: Asio

Płaszcz, sweter i buty | Coat, sweater & shoes: SH / Torba | Bag: Vintage / Spódnica | Skirt: AE Woman / Szal | Scarf: Gyalmo 

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.