Lista blogów » Jestem Kasia

Elite Model Look / Rowenta x Elite Model Look

Zobacz oryginał

1.JPG

Kilkanaście dni temu ruszyły kolejne castingi do międzynarodowego konkursu na modelkę Elite Model Look. Na razie odbywają się one na etapie regionalnym, czyli w każdym większym mieście Polski, po czym wybrane dziewczyny zmierzą się ze sobą w finale krajowym, zaś zwyciężczyni polskiej edycji weźmie udział w finale międzynarodowym. Głównym sponsorem konkursu jest marka Rowenta, która ma w swojej ofercie specjalną linię produktów Rowenta for Elite Model Look i to właśnie z ramienia tej marki będę tworzyć na blogu małe fotorelacje ze wspomnianych wydarzeń. Do tej pory castingi odbyły się w Krakowie i Katowicach, w ten weekend będą mieć miejsce w Opolu i Poznaniu i tak do końca czerwca w każdą sobotę i niedzielę w wybranych polskich miastach. 
W minioną sobotę odwiedziłam casting, który odbywał się w najbliższych mi Katowicach. Trzymam kciuki za dziewczyny z moich rodzinnych stron, jednak niech wygra najlepsza!:)
__

Several days ago the Elite Model Look castings started. Right now they are held at the regional level, i.e. in every bigger Polish city, then girls selected at this stage will compete at the national level, and the winner will participate in the international finals. The competition’s major sponsor is Rowenta which for this occasion released the special line of products Rowenta for Elite Model Look, and on behalf of this brand I will present photo relations from the event on my blog. So far castings were held in Cracow and Katowice, this weekend it’s time for Opole and Poznań, and till the end of June on every Saturday and Sunday in selected Polish cities. Last Saturday I visited the casting organised in the closest to my hometown, Katowice.

4.JPG

2.jpg
6.JPG
3.JPG

5.JPG

I was wearing: Sandro jacket, Ivyrevel shite top, Chicy jeans, Geox zebra slip on shoes

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.