Lista blogów » Jestem Kasia

Elite Model Look Final

Zobacz oryginał
g5.JPG

Pamiętacie jeszcze castingi do konkursu Elite Model Look, które relacjonowałam na blogu wiosną? 1,5 tygodnia temu odbył się krajowy finał konkursu, który również miałam możliwość obserwować "od kuchni". 
Odkąd pamiętam, lubiłam śledzić wszelakie konkursy "piękności", zawsze typowałam swoje faworytki i z ciekawością wyczekiwałam, czy moje typy okazały się być trafne. Teraz mogłam przeżyć to na żywo, obcując z dziewczynami, rozmawiając z nimi czy też robiąc zdjęcia w trakcie przygotowań do gali. Konkurs Elite Model Look to zdecydowanie nie jakiś tam zwykły konkurs na miss, lecz najbardziej prestiżowy konkurs w swojej dziedzinie na świecie, dlatego w tym przypadku o wygranej nie decydowała tylko ładna buzia, lecz szereg innych czynników, o których jako laik, nie miałam zbyt wielkiego pojęcia. :)

g2.JPG
g.JPG
g3.JPG_DSC3470.jpg
g6.JPG
g4.JPG
g10.JPG

Gala finałowa dobyła się 9 września, jednak już od 4. września kandydatki uczestniczyły w zgrupowaniu "Elite Model School", podczas którego przygotowywały się do finału, a także poznawały zasady pracy modelki przed obiektywem i na wybiegu.

Gala finałowa zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie tym, że dziewczyny prezentowały się na wybiegu kilkakrotnie, za każdym razem w kreacjach innego, młodego polskiego projektanta. Poniżej mały przegląd tego, co mogliśmy zobaczyć podczas pokazów.

g11.JPG
g31.JPG
g14.JPG
g12.JPG
g13.JPG
g29.JPG

(Anna Gregory)

g17.JPGg15.JPG
g18.JPG

(Wojtek Haratyk)

g19.JPG
g20.JPG
g22.JPG
g21.JPG

 (Klaudia Cichoń)

g23.JPG
g26.JPG
g24.JPG
g25.JPG

 (Robert Czerwik)

g27.JPG
g28.JPG

(Marta Kuba)

Zwyciężczynią konkursu została 16-letnia Magdalena, która już w listopadzie zmierzy się z dziewczynami z innych krajów w finale światowym w Chinach. Już nie mogę doczekać się tego wydarzenia! Trzymajmy wszyscy kciuki za Magdę! :)

g9.JPG
g8.JPG


Fryzury finalistek tworzone były za pomocą sprzętu Rowenta for Elite Model Look.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.