Lista blogów » marysia-k

Dziękuję za każdy spacer.

Zobacz oryginał
DSC_1305.jpg
Wokół nas cicho, smutno, czuć lęk... Wszyscy tak dalecy od siebie, a w głębi tak bliscy. Utrata poczucia bezpieczeństwa i kontroli nad własnym życiem przerasta wszystkich. Wszystko staje się nieprzewidywalne i nie wiemy co może zdarzyć się każdego dnia, każdej godziny, sekundy... Wszystko jest nieuporządkowane, chaotyczne. Dzieje się coś, na co nie mamy żadnego wpływu i choćbyśmy nawet chcieli ciężko to wszystko zatrzymać. Kiedyś gdzieś przeczytałam, że jedna osoba może zmienić cały świat - tego się trzymam, ale na samym początku trzeba zacząć od samego siebie, później od drugiej połówki, rodziny, przyjaciół, kraju i być może i całego świata. Wiem, że zmienię świat biorąc udział w akcji #zostajęwdomu i zachęcam, aby każdy z Was się do tego przyczynił zaczynając od siebie i od najbliższych. Zatrzymajmy ten scenariusz filmy science fiction i stwórzmy nowy, lepszy i piękniejszy!

A na sobie mam ostatnio moją ulubioną sukienkę szmizjerkę, którą przywołuję trochę wiosny. W Bytomiu słonecznie, ale zimno. Jakby zima szła, a nie wiosna. Za pare dni ocieplenie, ale według prognozy chłód ma wrócić. Oglądając zdjęcia z zeszłego roku pogoda była wtedy zdecydowanie ładniejsza. Może będzie w końcu mi dane nosić tę spódniczkę bez rajstop..? A torebka jest z... Biedronki. A dokładnie z akcji przeprowadzonej przez loft37 dla Biedronka, ale jest piękna, prawda?
DSC_1301.jpgDSC_1306.jpg
DSC_1307.jpg
DSC_1314.jpg
DSC_1315.jpg
sukienka, chustka - moodo | buty- Timberland (footway) | torebka - loft37 (Biedronka) | okulary - tonny | biżuteria - Ania Kruk | beret- Reserved

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.