Lista blogów » Kasia Koniakowska Blog

Dresiara, brzuch i blokowiska

Zobacz oryginał
Dzisiaj jestem prawdziwą dresiarą, a wokół garaże lub blokowiska. Tego jeszcze u mnie nie było, ale jak to na kobietę przystało, ma wiele twarzy i sama siebie potrafi zaskoczyć. Pierwszy raz z moją figurą zdecydowałam się na taki dresowy zestaw, który odsłania brzuch. Zawsze podobały mi się dziewczyny, które właśnie w takim outficie, pięknie prezentują swój wyrzeźbiony brzuch. Chciałam sprawdzić czy mając okrąglejsze kształty, też będzie to fajnie wyglądać. Moim zdaniem wyszło na prawdę ekstra, odmłodziło mnie to kilka lat, a ja poczułam się, jak dzisiejsza nastolatka, która kocha swoje ciało i emanuje seksapilem. 

Sama sesja bardzo mi się podoba i nawet mnie zaskoczyła. Zobaczcie jak fryzura, makijaż i ubrania potrafią nas odmienić. Wychowałam się na blokowisku, więc tutaj wracam do moich nastoletnich czasów. Chciałam, aby wyszło troszkę cukierkowo, instagramowo i przede wszystkim kobieco. Miła jest taka odmiana i myślę, że mężowi też się podobałam w innej wersji dresiary. Cel to oczywiście ponownie założyć komplet, tylko z umięśnionym brzuchem. Może kiedyś osiągnę taki efekt. Ciekawe tylko, czy wtedy będę mieć jeszcze ten komplet, bo spodnie są mega wygodne i zakładam je dość często podczas siedzenia w domu. Muszę pochwalić te spodnie dresowe, bo są z podwyższonym stanem i bardzo fajnie się je nosi na co dzień.

Tego wieczoru było dość chłodno, więc przydał się cienki, długi płaszcz. Ciekawie się prezentuje, chociaż nie ma podszewki. Innym razem pokażę go Wam z casualowym zestawem. Bardzo dziękuję mojej siostrze za makijaż. Sama bym sobie takiego nie zrobiła, a na prawdę odmienił moją twarz. Warto czasami oddać się w ręce makijażystki. Jeśli jesteście z Krakowa, chciałybyście się przekonać i zaskoczyć swoją nową wersją siebie, piszcie na priv na instagramie botka.official.

| Komplet dresy FemmeLuxe Finery - Active Wear |
| Płaszcz Femme Luxe - Coats and Jacket |
| Buty Adidas |


modny-top-sportowy.jpg

stylizacja-w-dresie.jpg

dres-dwuczesciowy_stylizacja.jpg

komplet-dresy-obsloniety-brzuch.jpg

dresowy-koplet_rozowy.jpg

jakie-dresy_trendy_moda.jpg

sportowa-stylizacja-dla-normalnej%2Bkobi

modny-dres.jpg

wioseny-plaszcz_stylizacja.jpg

Kasia www.kasiakoniakowska.blogspot.com

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.