Lista blogów » EmilyImagination

Double Denim

Zobacz oryginał
Koszula%2Bw%2Bpanterk%25C4%2599.jpg


Gdy wpisuję hasło 'Double Denim' w tytule tego posta, od razu przychodzi mi na myśl gala American Music Awards i stylizacje Justina Timberlake'a i Britney Spears. Denim na całego :) Od tamtego czasu minęło już 17 lat, wow! Dacie wiarę? Czas naprawdę szybko płynie.

O jeansowym płaszczu myślałam już od kilku miesięcy, lubię denim. Miałam nawet w planach kupić jeden z wypatrzonych modeli o kroju trencza, jednak wahałam się ze względu na cenę. Jestem w stanie zapłacić więcej na rzecz, którą ponoszę przez dłuższy czas, a sprawa z jeansowym płaszczem wygląda tak, że oczywiście fajnie jest mieć go w swojej szafie, jednak okres w którym faktycznie można z niego korzystać nie jest zbyt długi. Teraz jest na to idealny moment, no może wykorzystam go jeszcze w listopadzie. Wybieram się ponownie do Lizbony, miasta które na tyle mnie urzekło, że z przyjemnością do niego wrócę właśnie w listopadzie :) Dlaczego akurat wtedy? Raz, że ceny są zdecydowanie przystępniejsze, a dwa - wakacje w tym miesiącu to coś wspaniałego! Super jest zmienić klimat, miejsce w momencie kiedy u nas zazwyczaj jest zimno, pochmurno i pada. Polecam :)

Co do ubrań, to zazwyczaj mam tak ( i nie wiem czy to przypadek czy ściągam daną rzecz myślami), że gdy tylko coś mi się wymarzy, znajduję to w lumpeksie :) Może nie jest tak za każdym razem, jednak stosunkowo często. Tak było i tym razem, jeansowy płaszcz który macie okazję dziś zobaczyć, również wyszperałam w lumpeksie. Początkowo trafił w ręce mojej koleżanki, która miała go na sobie tylko raz, jednak szybko do mnie wrócił :) Na pewno się już z nim nie rozstanę.Podoba mi się połączenie denimu i zwierzęcych wzorów.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.