Lista blogów » Stylowa Misja

DO CZEGO ZAŁOŻYĆ SPÓDNICĘ W PANTERKĘ

Zobacz oryginał
1.JPG


Spódnica w panterkę to bardzo wdzięczny fragment garderoby. Stworzenie stylizacji z nią wcale nie wymaga wiele wysiłku.


Minimalizmu tu nie ma, ale stylizacja wbrew pozorom jest bardzo prosta. To dzienny look dostępny dla każdej z nas. Ewentualnie zamiennie możemy zastosować dwa elementy:

↣ dostosowanie fasonu i długości spódnicy do sylwetki,
↣ ewentualna rezygnacja z paska zapiętego w talii.


Spódnicę w panterkę z falbaną kolorystycznie połączyłam najprościej jak się dało - z czernią. Jedynym elementem odrębnym są cudowne wsuwane brązowe botki na niskim korku. Byłam przekonana, że taki model skróci moje nogi i dopiero na zdjęciach zobaczyłam, że jest zupełnie odwrotnie. Nogi są optycznie wydłużone i wysmuklone. Botki w dodatku są niesamowicie wygodne, a ja czuję się w nich doskonale.

Dalsza część stylizacji to ryzykowny wariant dopasowanej bluzy spiętej paskiem. Sama nie wiedziałam co z tego wyjdzie, ale rozcięcia po bokach bluzy nadały ładnego kształtu sylwetce. Wszystko wykończyłam futrem i torebką w blogerskim stylu. Torebkę kupiłam zupełnie przypadkiem. Moja była już na granicy rozpadu i wtedy mój narzeczony z samego końca sklepu wyciągnął właśnie ten model, który pokochałam od razu. 

Przy okazji tego wpisu, chciałabym podać Wam idealny prezent dla par. Razem z narzeczonym sprawiliśmy sobie breloczki, które są połowami serca. Dzięki personalizacji mogliśmy dodać tam swoje inicjały i romantyczny cytat. Myślę, że jest to rzecz godna uwagi i warto dopiąć sobie taki drobiazg np. do kluczy, żeby zawsze mieć swoją połowę przy sobie. 

Mam nadzieję, że stylizacja ze spódnicą w panterkę w stylu casual look przypadnie Wam do gustu. Piszcie mi śmiało, czy lubicie motyw panterki.


2.JPG


3.JPG


4.JPG


5.JPG


6.JPG


7.JPG


8.JPG


9.JPG


10.JPG


fot. Marcin


11.JPG


brązowe botki: CZASNABUTY | spódnica w panterkę: BONPRIX | bluza: ANSWEAR | pasek: BONPRIX | torebka: CCC | breloczki dla dwojga: DEDICANTE

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.