Lista blogów » Amour-15

DIY: RÓŻOWA FARBA

Zobacz oryginał

Hej!

Dopiero znalazłam chwilę na napisanie posta, ostatnie dni, a właściwie tygodnie na pełnych obrotach dają w kość, ale dawno nie byłam tak szczęśliwa! Ciągle coś się zmienia, moja sfera prywatna co rusz obraca się o kilka stopni, aż w końcu obróci się i o te 180 :) Nie chcę zbytnio poruszać tych tematów na blogu, jednak dla ciekawskich mam się dobrze i taaak jestem sama ;D 

Dzisiaj chciałam pokazać Wam co powstało z wolnej niedzieli i różowej farby. Zainspirowana obrazkami na internecie postanowiłam nieco odświeżyć rzeczy, które już znajdują się w pokoju - choćby ze względu na to, że kupowanie dodatków uważam za zakończone, na dłuuugi czas - mam wszystko czego chciałam ;) Jednak niektórym rzeczom trzeba było nadać duszę ;-) 

jeden.jpg
Na pierwszy rzut poszło szklane naczynko, osłonka na mini storczyka, myślę, że ile ludzi tyle zastosowań. Zwykłymi farbami nadałam mu odrobinę świeżości, aby nie było za różowo, naczynko obkleiłam taśmą i został przezroczysty pasek. Póki co moje dzieło stoi sobie na parapecie i czeka na kolejny przypływ weny ;)

dwa.jpg
Nadałam też barwy kulom, które wyblakły na parapecie od słońca. Już miałam kupować nowe, kiedy naszło mnie, że przecież można je pomalować - poszło szybciutko ;) 

Wykorzystałam też wazon, który początkowo miał być malowany, ostatecznie jednak dostał nowe życie w inny sposób - 5 minut roboty, kamienie, coś zielonego, świeczka, woda i gotowe ;-)
IMG_0022.JPG
Tyle na dziś ♥
Zapraszam na instagrama
KLIK, na pewno odwdzięczę się obserwacją ;-) 

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.