Daily look
Zobacz oryginał czw., 05/03/2015 - 20:23
Do kalendarzowej wiosny jeszcze tylko trochę, a pogoda dalej igra z moją cierpliwością. Wiatr, deszcz, śnieg i nieśmiało wychodzące słońce, którego tak bardzo mi brakuje. Najchętniej na dno szafy schowałabym już wszystkie grube swetry, a botki zamieniła na lekkie adidasy. Nie wiem czy to meteoropatia czy przesilenie wiosenne, jedno jest pewne - wiosno przybywaj! Dzisiaj mam dla Was moją propozycję stroju codziennego. Jest ciepło i wygodnie, a na przekór pogodzie jasne, pastelowe kolory. Jak Wam się podoba taka stylizacja?
Fot. Anna Grzechnik
czapka - sh | komin - Reserved | bluza - Zara | płaszcz - (tutaj) | torebka - Mohito | spodnie - Stradivarius | botki - no name
Zaloguj się, żeby dodać komentarz.










