Lista blogów » Stylowa Misja

TO, CZEGO POTRZEBUJĘ - J. DANIELS | RECENZJA

Zobacz oryginał
1.JPG


Dorośli ludzie czasem też zachowują się jak dzieci. To historia o tym, jak bardzo potrafimy sami utrudnić drogę do celu jakim jest miłość.


"To, czego potrzebuję." - J. Daniels

Riley Tennyson - 24-letnia kursantka szkoły pielęgniarskiej i CJ Tully - 30-letni policjant z dużym doświadczeniem. Poznają się zupełnie przypadkiem i od razu pojawia się między nimi chemia. Później jednak ta namiętność napotyka kilka sporych kłód na swojej drodze, między innymi byłego/obecnego chłopaka Riley Richarda. 
To pełna namiętności historia o dwóch sercach, które próbują odnaleźć się wzajemnie na nowo. Dwoje dorosłych ludzi, którzy szanują się do przesady. Cały czas miałam wrażenie, że ich relacja jest strasznie skomplikowana, ponieważ sami ją sobie komplikują. Być może jednak tak właśnie miało być, a wszelkie trudności jakie spotkali na swojej drodze i wszystkie kłody, miały posłużyć im do zbudowania tratwy.


2.JPG


Oto nowa, pełna namiętności powieść autorki bestsellerów "New York Timesa" J. Daniels!
Riley Tennyson nigdy nie uważała się za piękność. Kiedy więc CJ Tully, przystojny policjant, zagaduje ją przy barze podczas wesela jej brata, nie może uwierzyć, że to coś poważnego. Spędzoną z nim upojną noc uważa za błąd.
Dodatkowo utwierdza się w tym przekonaniu po powrocie z weselnej imprezy, gdy Richard, prawie jej były chłopak, wyznaje, że wciąż darzy ją uczuciem. Dziewczyna postanawia zapomnieć o namiętnych chwilach z policjantem i wieść przykładne życie z chłopakiem, ale serce i niespodziewanie zdarzenia nie pozwalają jej na to. Riley zachowuje się z dystansem wobec CJ-a, tylko jak długo może jej się to udawać? Czy policjant znajdzie w sobie tyle siły, by przyznać się do błędu? Kto okaże się jej sojusznikiem w walce o serce Riley?


3.JPG


Reasumując: W książce "To, czego potrzebuję." J. Daniels nie znajdziecie bardzo skomplikowanej historii miłosnej. To prosta opowieść, w której dwie osoby pragną być ze sobą, ale napotykają po drodze kilka przeszkód. "To, czego pragnę." to świetna książka dla zrelaksowania się. Czyta się ją bardzo szybko, a mała ilość bohaterów pozwala na dokładne ich poznanie. Serdecznie polecam tą książkę osobom, które lubią lekkie romanse. Nie ma tu jakiegoś wybitnego zakończenia, ale historia Riley i CJ Tully'ego mimo tego wciąga. 
Warto też zaznaczyć, że książkę zdobi przepiękna okładka, która cudownie będzie komponować się z Waszą biblioteczką. Stonowane połączenie kolorów i hipnotyzujące spojrzenie okładkowej piękności, sprawią że będziecie przyglądać się powieści wiele razy.

--------------------------------
Serdecznie dziękuję Wydawnictwu Edipresse za egzemplarz do recenzji książki "To, czego potrzebuję".

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.