Lista blogów » Kolorowa dusza

Czarna sukienka w kwiaty – dziewczęca stylizacja na co dzień

Zobacz oryginał

Czarna sukienka w kwiaty

Cześć! Wstyd się przyznać, ale ostatnią stylizację publikowałam tutaj 22 listopada. W końcu przyszła wiosna, moja ulubiona pora roku, która zmotywowała mnie do działania. Wyciągnęłam mamę na spacer i korzystając z okazji zrobiłyśmy zdjęcia w alejce z krzewami o białych kwiatach. Dopasowałam się tematycznie, bo włożyłam na siebie czarną sukienkę w kolorowe kwiaty. Dziewczęce stylizacje są moimi ulubionymi! Nie chciałam, aby ten zestaw był za elegancki, więc do sukienki dopasowałam buty sportowe. Cenię wygodę, a właśnie w takich butach czuję się obecnie najlepiej. Czarna sukienka w kwiaty urzekła mnie swoim nietypowym krojem. Podkreśla biust i talię, dzięki swojemu marszczeniu na brzuchu.

Black dress with flowers

Hey! I’m ashamed to admit it, but I published my latest outfit here on November 22. Finally spring came, my favorite season of the year and it motivated me to do something. I went with my mum for a walk and took the opportunity to take pictures in an alley with bushes of white flowers. I adapted thematically because I put on a black dress with colorful flowers. Girly outfits are my favorites! I didn’t want this set to be too elegant, so I matched the dress with sneakers. I value comfort and I feel the best in such shoes right now. The black floral dress captivated me with its unusual cut. It emphasizes the bust and waist, thanks to its wrinkling on the belly.

sukienka-w-kwiaty-stylizacja.jpg stylizacja-z-czarn%C4%85-sukienk%C4%85.j

czarna-sukienka-z-dekoltem-v.jpg

czarna-sukienka-w-kwiaty-laurella.jpgsukienka-do-sportowych-but%C3%B3w.jpg piel%C4%99gnacja-lok%C3%B3w.jpgsukienkakwiaty-laurella.jpg

czarna-sukienka-w-kwiaty-z-falbanami.jpg

zestaw-sukienka-z-kurtk%C4%85-jeansow%C4 sesja-w-bia%C5%82ych-kwiatach.jpg

sukienka-z-dekoltem-v-i-kwiatami-1.jpg

sportowe-buty-i-sukienka.jpg czarna-sukienka-kwiaty-falbany.jpg

sukienka / dress – Laurella

kurtka / jacket – Dorothy Perkins

torebka / bag – Gawor

okulary / sunglasses – Solano

buty / sneakers – Reebok

Artykuł Czarna sukienka w kwiaty – dziewczęca stylizacja na co dzień pochodzi z serwisu KOLOROWA DUSZA: Blog o modzie, urodzie, zakupach i podróżach.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.