Lista blogów » Amour-15

CO NOWEGO U MNIE - DLACZEGO NA BLOGU ZNOWU CISZA CHOCIAŻ OBIECYWAŁAM WIELKI POWRÓT? KILKA SŁÓW WYJAŚNIENIA + ANKIETA

Zobacz oryginał
DSC_0134.JPG
Czasami publiczna spowiedź jest dobra, a ja czuję wielką potrzebę podzielenia się z Wami tym co dzieje się w ostatnim czasie u mnie. Za pewne nic nowego to do Waszego życia nie wniesie, ale tak czy inaczej - liczę, że pomożecie mi wrócić tutaj już na dobre. Właściwie na ciszę tutaj złożyło się wiele spaw. Muszę przyznać, że straciłam nieco zapał do blogowania, a właściwie nie tylko do blogowania, a do życia. Brakuje mi jakiegoś bodźca który na nowo napędzi mnie do działania. 

Niedawno skończyłam 22 lata i planowałam połączyć to z powrotem na bloga - chciałam przez tydzień publikować wpisy na zasadzie "22 rzeczy..", "22 przedmioty..." itp. i w ten sposób raz - polecić Wam coś ciekawego (np. filmy czy kosmetyki), dwa - odzyskać chęć do pisania. Niestety na drodze stanął mi...laptop, a raczej jego brak. 

Mój staruszek odmówił posłuszeństwa i nim kupiłam nowego minęły w sumie dwa tygodnie. Teraz kiedy mam już nowy sprzęt zamierzam na serio (kolejny raz!) blogować pełną piersią i mimo wszystko opublikować zaległe wpisy z magiczną liczbą 22.

Przez ten czas kiedy miałam ograniczony dostęp do świata (o wiele bardziej wolę korzystać z laptopa niż z telefonu) rzecz jasna mój czas wolny się rozszerzył. Dużo, naprawdę dużo myślałam o tym jak to moje blogowanie ma wyglądać. A ma wyglądać tak, żeby mnie nie męczyło, bo niestety ostatnio tak bywało. 

Mam porobione pierdyliard różnych zakładek, a ograniczam się do kosmetyków. Dlaczego? Bo narobiłam sobie zaległości. Niektóre wpisy muszą się pojawić, bo jest to owoc współpracy. Współprace to temat który chciałabym poruszyć w najbliższym czasie na blogu, po kilku ładnych latach na blogosferze mam co nieco do powiedzenia w tej kwestii więc jeśli macie jakieś nurtujące pytania w tej kwestii - śmiało możecie zadać je pod tym wpisem. 

Na sam koniec mam do Was małą - wielką prośbę. Proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która pomoże mi doskonalić bloga ♥ 

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.