Lista blogów » efka-fashion

Ciemno zielone ponczo

Zobacz oryginał

 

DSC_1850%2Bob.jpg


    Ciemno zielone ponczo znalazłam w sh. Ostatnio częściej tam zaglądam w poszukiwaniu maskotek dla naszej psinki. Czasem są takie ładne, że aż szkoda jej dawać, bo bawi się nimi intensywnie.  Przy okazji szukania zabawek,  coś tam nieraz w oczy wpadnie. I właśnie przyuważyłam to ponczo. Na wiosnę w sam raz, zwłaszcza, że pogoda niestety niezbyt przyjemna i dobrze jest ubierać się na cebulkę. Zdjęcia robiliśmy tydzień temu i było tak chłodno jak dziś. Dobrze, że w miedzy czasie było kilka słonecznych i ciepłych dni. Taka wiosna, w kratkę. 

 Ponczo zarzuciłam na granatowy, krótki płaszczyk z flauszu. Płaszczyk ma już parę latek, ale to mu zupełnie nie szkodzi. Dobrze się trzyma. Flausz, to bardzo przyjemna, mięsista i miękka w dotyku, ciepła i lekka tkanina. Używana najczęściej do szycia właśnie okryć wierzchnich. Do tego szare cygaretki i czarne botki na niedużym  słupku. Zielona torebka, okulary przeciwsłoneczne oraz delikatne kolczyki, wiszące koniczynki uzupełniają cały zestaw.

Bardzo lubię poncza, szerokie szale i chusty. Zawsze można zarzucić na wierzch, na koszulę, sukienkę czy sweter i będzie to coś nieco innego i ciekawszego.


DSC_1819%2Bob.jpg


DSC_1821%2Bob.jpg


DSC_1826%2Bob.jpg


DSC_1828%2Bob.jpg

Ponczo-sh, płaszczyk-butik, cygaretki-Lidl, botki-CCC, torebka, kolczyki-butik.

DSC_1830%2Bob.jpg

DSC_1849%2Bob.jpg


DSC_1853%2Bob.jpg


DSC_1854%2Bob.jpg


 Do następnego!
Pa!


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.