Lista blogów » Jestem Kasia

Casual in NYC

Zobacz oryginał
NYC.JPG

Spakowanie się w jedną walizkę na 2,5 tygodnia na początku wydawało się czymś niemalże nie do przejścia. Nie wiem jak Wy, ale ja wyjeżdżając na 2-3 dni pakuję do walizki połowę szafy, więc perspektywa tego, że mam tak bardzo ograniczone pole manewru na wyjazd do Stanów, mocno mnie niepokoiła. Wprawdzie mogłam dopłacić i zabrać drugą walizkę, ale kto jak kto- ja nie cierpię targać za sobą dodatkowych bagaży. I jak ostatecznie wyszło? Nie taki diabeł straszny, jak go malują! Wystarczyło usiąść na chwilę, zrobić małą rozpiskę i spakowałam się rozważnie, bez niepotrzebnych szmat, których i tak bym nie wykorzystała i co najlepsze- zostało jeszcze trochę miejsca na ewentualne zakupy w Stanach, o których krążą już legendy (przyjechać z pustą walizką, by obkupić się za groszenie na miejscu itd.).
At first, packing only 1 suitcase for 2,5 week was like 'mission impossible'  for me. I don’t know how it’s in your case, but I pack half of my wardrobe when going away for 2-3 days. No wonder I was upset by the perspective of such limits when going to States. Well, of course I could pay more and take another suitcase but I hate carrying additional luggage all around. So, how did it go in the end? The devil’s not so black as he’s painted! I just sat for a while, prepared a small list and packed reasonably without unnecessary thugs I wouldn’t wear – and the best thing is that there was some space left for famous shopping in USA (taking empty suitcase to buy clothes in bulk for dimes, etc.). 

NYC2.JPG
NYC4.JPG
NYC3.JPG

Duży shopping był akurat ostatnią rzeczą, jaką planowaliśmy w USA, jednak i tak daliśmy się skusić na kilka okazji. Koszulę Calvin Klein z dzisiejszego wpisu wyhaczyłam w outlecie CK w Las Vegas za zaledwie 40$, zaś czarne Nike 'free' dorwałam w ogromnym salonie Nike za niecałe 80$. Ubrania/buty sportowe czy też marki typu Levis, Lee/Wrangler są naprawdę sporo tańsze niż u nas. Pewnie gdybyśmy mieli więcej udałoby się wyszukać znacznie więcej fajnych okazji, ale to następnym razem ;)
 Large shopping was the last thing we planned in USA but we still found nice bargains. Calvin Klein’s shirt in today’s post was discovered in the CK outlet in Las Vegas, only 40$, and black Nike free in the huge Nike shop, less than 80$. Sportswear or clothes by Levis, Lee/Wrangler are significantly cheaper than in Poland. Well, if we had had more time, we could have looked for more shopping deals, maybe, next time ;)

NYC%25.JPG

Calvin Klein shirt | Sinsay shorts | RayBan sunglasses | Nike sneakers | Sinsay backpack

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.