Lista blogów » Pin Up Candy

Burlesque Night by Pin Up Candy 22.09.2018 EVIL WARSAW

Zobacz oryginał
burlesque%2Bnight%2Bevil%2Bblack.jpgBurlesque Night by Pin Up Candy in Evil

Spędź z nami wieczór wypełniony brokatem, piórami i seksapilem...


Burlesque Night to ekskluzywna propozycja na polskiej scenie burleski. Podczas naszych wydarzeń zobaczycie to co najbardziej kobiece i wyzwolone w burlesce. Na scenie wystąpi dla Was Królowa Polskiej Burleski, najbardziej egzotyczna performerka tej sztuki w Polsce z pośladkami okrągłymi jak księżyc w pełni - Pin Up Candy. 
Gwiazda wieczoru Burlesque Night zaprezentuje Wam najbardziej pożądany pokaz burleski na świecie, kąpiel w gigantycznym kieliszku szampana… Pin Up Candy pokaże Wam również propozycje klasycznej i fetyszowej burleski. 
Candy to prekursorka burleski w Polsce, dzięki niej nasz kraj zakochał się w burlesce, a jej pokazy mogliście oglądać w programach takich jak: Mam Talent, Ugotowani czy DD TVN. Obecnie Pin Up Candy zasiada w jury show Polsatu „Śpiewajmy Razem. All Togeterh Now”.
Zapraszamy wszystkich do klimatycznego miejsca na warszawskiej mapie burleski. Evil Steakhouse ul. Świętokrzyska 3, WarszawaBILETY: https://www.bilety24.pl/inne/burlesque-night-pin-up-candy-in-evil-44140


22 września 2018
start 20:00
start pokazów: 21:00
bilety: 100 pln (ilość ograniczona)
rezerwacja miejsc w restauracji, tel. 723 606 666


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.