Lista blogów » Try To Save It

Burgundy Shirt Dress

Zobacz oryginał
Witajcie!

Szukacie sukienki na co dzień, w której będziecie dobrze wyglądać? Polecam sukienkę koszulową! Elegancka i praktyczna szmizjerka to część garderoby, która świetnie wygląda na różnych typach sylwetek i można sobie na nią pozwolić bez względu na wiek. Czym się charakteryzuje? To po prostu dłuższa wersja klasycznej koszuli z podkreślającym talię paskiem, co czyni ją jednym z bardziej uniwersalnych i ponadczasowych fasonów. 
Dziś odsłona codzienna i typowo miejska - w towarzystwie trampek i praktycznej shopperki oraz z delikatną biżuterią. To tak zwany zestaw ,,na szybko", kiedy nie mam pomysłu na wymyślną stylizację lub zabawę dodatkami, a chcę wyglądać po prostu dobrze. Ostatnio prostota przemawia do mnie najbardziej! 

untitled-0433.jpg


untitled-0449.jpg


untitled-0503.jpg


untitled-0531.jpg


untitled-0537.jpg


untitled-0544.jpg


untitled-0549.jpg


untitled-0554.jpg

Zdjęcia: Asio

Sukienka | Dress: Shein / Trampki i torba | Sneakers & bag: Sinsay / Zegarek | Watch: Sajbazar / Biżuteria | Jewelery: Dedicante

Z kodem Saveit421 macie 15% zniżki do Shein działającego na terenie Europy. Aktualnie firma współpracuje z InPostem, także paczki docierają do Polski całkiem sprawnie - w niecałe dwa tygodnie od zamówienia przesyłka była już u mnie. 

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.