Lista blogów » MAKILOOK

BRAFITTING - klucz do sukcesu w walce o piękną sylwetkę?

Zobacz oryginał
KOB_3313.jpg

Brafitting - jeszcze dwa tygodnie temu to pojęcie było dla mnie kolejnym chwytem marketingowym, za którym nic nie stało.
Wabik na Panie, aby skusić je do tego, by zrezygnowały z zakupu stanika w sieciówce i w zamian za to kupiły bieliznę w luksusowym salonie. Wszystko się zmieniło w ostatni weekend, kiedy przekonałam się na samej sobie, że braffiting to nie ściema. Mało tego! To prawdziwa magia! Specjalistki od profesjonalnego doboru biustonosza z salonu Esotiq w Katowickiej Silesii udowodniły mi, i trzem innym śląskim blogerkom - Sylwii, Ilonie i Justynie, że prawidłowo dobrana bielizna potrafi zdziałać cuda. Sprawić, że Panie o sporym biuście w końcu pożegnają się z bólem pleców, a te które borykają się z nieestetycznymi fałdkami pod pachami czy na plecach w końcu będą dumnie pokazywać ciało! Dobrze dobrany stanik skoryguje całą sylwetkę, wymusi od nas utrzymywanie dobrej postawy (koniec z garbieniem się! nawet przy dużym biuście!) i sprawi, że zapomnimy o kompleksach. Niestety, Polki są z tą wiedzą na bakier. Jak się okazuje, 9 na 10 Polek nosi źle dobrany biustonosz. I jeszcze dwa tygodnie temu, ja także należałam do tego grona! I pomyśleć, że tyle się naooglądałam o stanikowej rewolucji w programie Trinny i Susannah! :D Najczęstszy błąd? Za mała miseczka. Tak. Tak. Dobrze czytacie! Nawet Wy - od zawsze miseczki A i B. Podejrzewam, że jeszcze nie odkryłyście Waszego rozmiaru! Kolejna wpadka? Za luźny obwód. To właśnie ta część, odpowiedzialna jest za utrzymywanie w 80 procentach ciężaru biustu. Dziewczyny hojnie obdarzone przez naturę powinny o tym szczególnie pamiętać, bo to one, po doborze idealnego rozmiaru odczują największą ulgę. Kupując stanik pamiętajmy o tym, by podczas pierwszej przymiarki zapiąć go na najluźniejszą haftkę. Dzięki temu mamy pewność, że po praniu i dłuższym noszeniu, a co za tym idzie - lekkim rozciągnięciu się stanika będzie on mógł nam dalej służyć. 3 błąd? Niedoregulowane ramiączka. Odpowiednio napięte, wspomogą podtrzymywanie piersi. 

Pamiętajcie zatem, że dobrze dobrany stanik to większy i pięknie wyeksponowany biust, lepsze samopoczucie, większa pewność siebie i wzorowa postawa, która w zasadzie...'robi' się sama. Warto? Warto! Ja sama zmieniłam trochę obwód i przeskoczyłam miseczkę o dwa rozmiary! Popołudnie z braffiterkami z katowickiego salonu Esotiq naprawdę otworzyło mi oczy. 

Drogie Panie - zadbajcie o swoje biusty! Nie bójcie się udać do specjalistki, aby pomogła Wam dobrać idealny rozmiar. 

Dla dziewczyn z okolic Katowic - mała niespodzianka. Jeśli chcecie się udać na zakupy, dobrać odpowiedni biustonosz i sprawić sobie nowy, piękny i wiosenny komplet bielizny podczas zakupów w Esotiq na hasło blog otrzymacie mały rabat na zakupy! Nowa kolekcja to pastelowe i jaśniutkie modele, ale także klasyki w stylu koronkowych czarnych zestawów z małymi niespodziankami w stylu koronkowych tasiemek! Zakochacie się! 

A Wy ? Znacie swój idealny rozmiar bielizny? 


KOB_3380.jpg

KOB_3474.jpg

KOB_3489.jpg

KOB_3248.jpg


KOB_3299.jpg

KOB_3318.jpg

KOB_3343.jpgKOB_3528.jpg


KOB_3518.jpg

KOB_3384.jpg

KOB_3284.jpg

KOB_2878.jpg

KOB_2888.jpg


Zaloguj się, żeby dodać komentarz.