Lista blogów » MAKILOOK

BLACK DRESS & HOLOGRAPHIC SHOES

Zobacz oryginał
KOB_4614.jpg


Od kilku miesięcy jestem tak zakręcona, że zrobienie zdjęć do nowego posta graniczyło z cudem. 
Na szczęście, w końcu się udało! Przewiewna tunika, pomimo tego, że czarna, doskonale sprawdziła się w największe upały. Stanowi również idealne tło, które pozwala skupić się na szalonych butach, które grają w tej stylizacji pierwsze skrzypce. Hologramowy, opalizujący nadruk w połączeniu z kropkami black&white podbił moje serce! 
Przede mną bardzo intensywne tygodnie (kurde, chyba już to pisałam!). Kończę pisać pracę licencjacką, więc obrona tuż tuż. W między czasie przygotowuję się egzaminów końcowych na studiach i mojej pierwszej, poważnej sesji modowej w Artystycznej Alternatywie :) Inspirację już mam - obrazy Jana Pamuły z serii komputerowej (klik!), cudowna modelka "zaklepana" - obczajcie Sylwię Sordyl, utalentowana makijażystka umówiona (klik!). Aktualnie myślę nad stylizacją! 27 czerwca sesja w studio i nie przyznam szczerze, że nie mogę się już doczekać!
Co jeszcze? Marka z którą jestem związana zawodowo - Ranita Sobańska (klik!) już wkrótce zaprezentuje nową kolekcję i projekt specjalny, o którym na pewno będzie głośno! Jeśli jeszcze nie znacie RS, a czujecie klimat #sportfashion polecam zaznajomić się z brandem :) Trzymajcie kciuki, abym dała ze wszystkim radę, bo przyznam szczerze, że przydałby mi się kop energetyczny! Na szczęście wakacje tuż tuż.
Do zobaczenia znów! Mam nadzieję, że spotkamy się trochę wcześniej niż w lipcu :) 


KOB_4650.jpg

KOB_4672.jpg

KOB_4594.jpg

KOB_4683.jpg

KOB_4618.jpg

KOB_4662.jpg

KOB_4637.jpg

KOB_4717.jpg


sukienka / dress - Medicine
buty / shoes - eobuwie.pl 
torebka / bag - Parfois

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.