Lista blogów » Jestem Kasia

Benicassim festival / the last part

Zobacz oryginał
1.JPG

To już ostatnia fotorelacja z mojego pobytu w Hiszpanii na festiwalu Benicassim. Mam nadzieję, że nie czujecie przesytu wpisami o tym wydarzeniu, bo osobiście mogłabym dodać jeszcze raz tyle postów :) Tworzenie fotorelacji z podróży to po prostu czysta przyjemność!
Trzeciego dnia imprezy postawiłam na jeansowe ogrodniczki (ostatni raz miałam na sobie chyba w szkole podstawowej!) oraz koszulę w palemki, i w ten też sposób powstał iście wakacyjno-festiwalowy look.
This is the last photo-review from my stay in Spain at the Benicassim festival. I hope you’re not overwhelmed with Benicassim posts, believe me, I could double them! Photo-reviews are such great fun!
On the third day I chose denim dungarees (the last time I wore them was in primary school!) and a shirt in palm trees creating pure festival look.

1o.JPG
1c.JPG
1g.JPG
1d.JPG
1l.JPG
1i.JPG

1r.jpg

1j.JPG
1a.JPG
1n.JPG
1k.JPG

Małym bonusem tego wpisu miał być krótki filmik podsumowujący wszystkie dni imprezy, niestety w związku z nawałem wydarzeń, które miały miejsce ostatnio w moim życiu, pojawi się on na blogu dopiero za jakiś czas jako dodatek do jakiegoś zwykłego wpisu :)

Dziękuję marce New Look za zaproszenie na ten event! Było naprawdę cudownie!:)

(outfits- New Look total looks + Triwa sunglasses + Carlton suitcase)

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.