Lista blogów » Kolorowa dusza

Beżowa sukienka z wiązaniem

Zobacz oryginał

Beżowa sukienka z wiązaniem

Hej! Dawno mnie tutaj nie było, a to wszystko za sprawą choroby, która wyłączyła mnie z życia.  Teraz czuję się już dobrze i w końcu wracam ze stylizacjami, które już bardzo dawno się tutaj pojawiały. W dalszym ciągu realizuję kroki świadomej pielęgnacji włosów z tego posta i muszę przyznać, że jest coraz lepiej. Na dzisiejszych zdjęciach możecie zobaczyć nie tylko moją nową, ulubioną stylówkę, ale i właśnie efekty po kosmetykach, które ostatnio Wam polecałam!

Jeśli chodzi o stylizację, to w tym płaszczu przechodziłam praktycznie całą zimę. Jest mega praktyczny, ciepły i wygodny. Głównym elementem, którym jednak chciałam się dzisiaj pochwalić jest beżowa sukienka z ciepłego, miłego materiału, którą dorwałam za jakieś 70zł. Z łupów wyprzedażowych udało mi się upolować także świetne, długie kozaki z Wojasa – posłużą mi przez wiele sezonów.

Beige dress with bow

Hello! I haven’t been here for a long time, and all because of the disease that has excluded me from my life. Now I feel good and finally I come back with outfits that have appeared here very long ago. I continue to follow the steps of conscious hair care and I must admit that it is getting better and better. In today’s photos you can see not only my new, favorite outfit, but also the effects of cosmetics that I recently recommended to you!

When it comes to the outfit, I wore this coat almost all winter. It is soo practical, warm and comfortable. However, the main element, which I wanted to sow you today is a beige dress made of warm, nice material.. I also managed to hunt down amazing, long boots from Wojas from the sales – they will serve me for many seasons.

d%C5%82ugie-kozaki-wojas.jpg

be%C5%BCowy-p%C5%82aszcz-stradivarius.jp sukienka-wi%C4%85zana-na-zim%C4%99.jpg

be%C5%BCowa-sukienka-zimowa.jpgzegarek-olivia-burton.jpg

be%C5%BCowa-sukienka-bershka.jpg kozaki-sk%C3%B3rzane-wojas.jpg

kr%C4%99cone-w%C5%82osy-piel%C4%99gnacja

stylizacja-be%C5%BCowa-sukienka.jpg be%C5%BCowa-sukienka-bershka-2.jpg

płaszcz / coat – Stradivarius

sukienka / dress – Bershka

kardigan / cardigan – Cubus

torebka / bag – Gawor

zegarek / watch – Olivia Burton

rajstopy / tights – Marilyn

kozaki / overknee boots – Wojas

Artykuł Beżowa sukienka z wiązaniem pochodzi z serwisu KOLOROWA DUSZA: Blog o modzie, urodzie, zakupach i podróżach.

Zaloguj się, żeby dodać komentarz.